Інтерфакс-Україна
08:08 16.07.2024

Камала Гарріс запросила на дебати потенційного віцепрезидента Трампа

2 хв читати
Камала Гарріс запросила на дебати потенційного віцепрезидента Трампа

Віцепрезидент США Камала Гарріс привітала сенатора Джея Ді Венса з обранням на посаду заступника колишнього президента Дональда Трампа і запросила його на теледебати, передає Politico.

У телефонному зверненні Гарріс висловила сподівання, що вони (з Ді Венсом - ІФ-У) зможуть зустрітися на віцепрезидентських дебатах, запропонованих телеканалом CBS News.

Очікується, що Гарріс і Венс зустрінуться на дебатах пізніше вже цього літа. Кампанія Байдена погодилася на проведення дебатів на CBS, які мають відбутися або 23 липня, або 13 серпня. Кампанія Трампа не відхилила запрошення, але прийняла запрошення Fox News на дебати віцеспікерів.

"Ми знаємо, що Дональду Трампу потрібен помічник. Він не хоче партнера по керівництву. Він не хоче ще одного Майка Пенса, і я думаю, що це зрозуміло", - сказала Гарріс у коментарі виданню.

За словами чиновниці, важливим критерієм буде те, чи будуть вони абсолютно лояльними до Трампа, "незважаючи на країну, присягу або, відверто кажучи, американський народ?"

"Я маю намір бути в студії CBS... у липні або серпні. І подивимося, чи з'явиться інша сторона. Я готова виступити з доказом - кого б він не вибрав, хто б це не був", - зазначила Гарріс.

Як повідомлялося, експрезидент і кандидат на посаду президента США від Республіканської партії Дональд Трамп обрав сенатора від штату Огайо Джея Ді Венса кандидатом у віцепрезиденти.

Вибори президента США заплановано на 5 листопада 2024 року.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ НЕ ПОГОДИЛАСЯ НА ЗУПИНКУ ВОГНЮ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ В УКРАЇНІ РЕФЕРЕНДУМУ - ТРАМП

ЗЕЛЕНСЬКИЙ: УМЄРОВ, КИСЛИЦЯ ТА ГНАТОВ ПРОДОВЖАТЬ РОБОТУ У ПЕРЕГОВОРНІЙ ГРУПІ

ТРАМП: ПИТАННЯ ЗОНИ ВІЛЬНОЇ ТОРГІВЛІ ТА КОНТРОЛЮ ТА ДОНБАСІ ЩЕ НЕ ВИРІШЕНЕ, АЛЕ ПРОГРЕС У НЬОМУ Є

КОМАНДИ УКРАЇНИ ТА США ЗУСТРІНУТЬСЯ У НАЙБЛИЖЧІ ТИЖНІ, ЩОБ ФІНАЛІЗУВАТИ ОБГОВОРЕНІ ПИТАННЯ З ТРАМПОМ - ЗЕЛЕНСЬКИЙ

ЗЕЛЕНСЬКИЙ: ГАРАНТІЇ БЕЗПЕКИ ВІД США ДЛЯ УКРАЇНИ ПОГОДЖЕНІ НА 100%

Трамп назвав зусітріч із Зеленским "чудовою": досягли значного прогресу

Зустріч Трампа та Зеленського завершилась – прессекретар

ЗУСТРІЧ ТРАМПА ТА ЗЕЛЕНСЬКОГО ЗАВЕРШИЛАСЬ – ПОЧАЛАСЬ ВІДЕОКОНФЕРЕНЦІЯ З ЄВРОПЕЙСЬКИМИ ЛІДЕРАМИ - ЗМІ

КМДА: в Києві відновлено теплопостачання для ще понад 3,5 тис. будівель після атаки 27 грудня

Рютте: Трамп може змусити Путіна укласти мир, гарантії безпеки для України – ключове питання переговорів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА