Інтерфакс-Україна
20:59 22.01.2026

Порошенко з депутатами "Євросолідарності" передали дрони і техніку у 14 бригад

1 хв читати
Порошенко з депутатами "Євросолідарності" передали дрони і техніку у 14 бригад
Фото: https://eurosolidarity.org/2026/01/22

Народний депутат України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко разом із депутатами політсили у День Соборності України передали дрони та техніку підрозділам 14-ти бригад Сил оборони.

Загальна вартість допомоги становить 30 млн грн, з яких майже 13 млн грн на дрони виділила партія "Європейська Солідарність". За даними політсили, понад 2,5 тис. її членів нині воюють на фронті, повідомляється на сайті політсили.

"День Соборності України — це день, який символізує єдність. І забезпечується вона нашими воїнами, які тримають фронт", – зазначив політик.

Цього разу військові отримали 125 комплексів крилатих дронів "Блискавка", що працюють на значну тилову відстань, а також 555 FPV-дронів (зокрема на оптоволокні), 66 генераторів, 65 зарядних станцій, 35 комплектів Starlink, монітори, ноутбуки та іншу електроніку.

По техніку прибули представники 14-ї, 116-ї, 72-ї, 152-ї та 159-ї механізованих бригад, 78-ї та 95-ї десантно-штурмових, 25-ї повітряно-десантної, окремого центру ССО, 47-ї артилерійської, 73-го центру ССО, 5-ї штурмової, 421-го батальйону безпілотних систем та 26-го дивізіону річкових катерів.

Лідер "Євросолідарності" нагадав про корупційні скандали, які, за його словами, "підривають довіру всередині країни", згадавши "Міндічгейт", "бакановгейт", "шурмагейт" та "фламінгогейт".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Припинення атак на енергетичний сектор України і російські нафтобази можуть обговорити на тристоронніх переговорах в АбуДабі - ЗМІ

Кількість постраждалих внаслідок удару ворога по Камишувасі зросла до десяти - ОВА

Україна отримає новий пакет необхідної ППО – Зеленський за підсумками зустрічей в Давосі

Сили оборони відбили з початку доби 196 ворожих атак - Генштаб

Найважча ситуація з енергопостачанням в Києві, Київській та Дніпропетровській областях - Шмигаль

Стерненко став радником міністра оборони з питань підвищення використання БпЛА на фронті - Федоров

Зеленський зустрівся з представниками міжнародного бізнесу, фінансових установ та енергетичних компаній

Ексзаступник начальника Ізюмської МВА отримав другу підозру щодо розкрадання коштів, виділених на "єВідновлення"

Каллас: Ми маємо бути готови до різних сценаріїв з боку США

Людина загинула через атаку російського БпЛА у Херсоні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА