Інтерфакс-Україна
09:46 07.05.2025

В Бучанському районі пошкоджені 2 багатоповерхівки та 3 приватні будинки, постраждалих нема

1 хв читати
В Бучанському районі пошкоджені 2 багатоповерхівки та 3 приватні будинки, постраждалих нема
Фото: Київська ОВА

Два багатоповерхових та три приватних будинки пошкоджені внаслідок російської дронової атаки в Бучанському районі Київської області в ніч та вранці у середу, постраждалих серед населення немає, повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Микола Калашник.

"В Бучанському районі внаслідок атаки сталося загорання в десятиповерховій новобудові. Пожежа ліквідована. Зафіксована часткова руйнація будівлі між другим та третім поверхами. Пошкоджено 13 квартир. Також уламками збитої цілі пошкоджено фасад ще однієї новобудови, 3 приватних будинки та 18 автомобілів", - написав Калашник в Телеграм у середу.

За його словами, повітряна тривога в області триває. "В області працювали сили ППО. Є збиті ворожі цілі. Постраждалих серед населення немає. Влучань в об’єкти критичної інфраструктури не допущено", - розповів начальник обладміністрації.

Раніше Калашник повідомив, що внаслідок ворожої атаки БпЛА в Бучанському районі сталося загоряння між другим та третім поверхами десятиповерхового житлового будинку, який ще не введений в експлуатацію.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ проводить масштабну спецоперацію зі знищення російської бомбардувальної авіації - джерело

Через ракетний удар по навчальному підрозділу Сухопутних військ відомо про 12 загиблих і понад 60 поранених

Двоє загиблих, 559 затриманих у наслідок заворушень футбольних фанів у Франції

Короткочасні дощі, місцями грози очікуються у понеділок у ряді областей України

Дві мирних мешканки постраждали через удар fpv-дрону по Купʼянську - прокуратура

ЦПД щодо зруйнування мостів у Брянській і Курській областях РФ : Кремль може готувати "підґрунтя для зриву перемовин - з іміджевою атакою на Україну як "країну-терориста"

Російські війська вбили херсонку у Дніпровському районі - ОВА

У Польщі відбувається другий тур президентських виборів

Одна людина загинула і 14 постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області за добу - Синєгубов

Кількість боєзіткнень цього тижня зросла на 8%, авіаударів – на 20% – Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА