Інтерфакс-Україна
17:12 14.07.2025

Спецсесія ЄВІ пройде 11-14 вересня - УЦОЯО

2 хв читати
Спецсесія ЄВІ пройде 11-14 вересня - УЦОЯО

Вступникам до магістратури та аспірантури буде надано можливість за бажанням скласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) під час спеціально організованої сесії, реєстрація на яку пройде 1-8 серпня, а сама сесія - 11-14 вересня, повідомляє Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

"У цій сесії можуть взяти участь вступники, які не реєструвалися для участі в основній або додатковій сесіях ЄВІ, а також яких було зареєстровано, але вони не з’явилися на іспит. Крім того, можливість скласти ЄВІ надано тим, хто бажає покращити свій результат і скористатися додатковим шансом для вступу до аспірантури/магістратури у 2025 році", - йдеться в повідомленні УЦОЯО.

Зазначається, що спецсесію ЄВІ проводять за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб, а вартість цієї послуги буде оголошено до 28 липня. 

Згідно з Календарним планом, реєстрація на спеціально організовану сесію ЄВІ триватиме з 1 до 8 серпня.

"Для цього вступникам необхідно звернутися до приймальних комісій закладів вищої освіти, куди вони планують вступати. Докладніше ознайомитися з процедурою реєстрації для участі у вступних до магістратури та аспірантури можна у відповідних розділах на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти", - йдеться в повідомленні.

Спеціально організована сесія ЄВІ триватиме протягом 11ー14 вересня, а результати за шкалою 100ー200 балів буде розміщено в кабінетах учасників вступних випробувань на вебсайті Центру оцінювання до 23 вересня включно.

"Зауважимо, що проведення спеціально організованої сесії єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) та єдиного вступного випробування з методології наукових досліджень (ЄВВ) не передбачено", - додали у відомстві.

Як повідомлялося, понад 93 тис. осіб зареєструвалося на вступні іспити до магістратури. Крім того, бажання пройти тестування, необхідні для здобуття ступеня доктора філософії/доктора мистецтва, виявили понад 14 тис. вступників.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Rheinmetall передасть Україні системи ППО Skyranger 35, постачання яких здійснять за рахунок заблокованих активів РФ

Перехід на графіки погодинних відключень е/е залежатиме від наслідків ударів та часу відновлення енергооб’єктів – глава Міненерго

На Львівщину прибув з візитом голова МЗС Польщі Сікорський

УЧХ допомагав постраждалим після повітряних атак росіян

Більшість українців прихильно ставляться до створення Уряду національної єдності – КМІС

Ворог просунувся у трьох областях – DeepState

Відшкодовано 215 млн грн у справі "бек-офісу" на УЗ - САП

"Зелена" гілка київського метрополітену відновила рух від ст. "Сирець" до ст. "Харківьска"

Автором тексту Радіодиктанту нацєдності-2025 буде письменниця Євгенія Кузнєцова, а читатиме текст акторка Наталія Сумська

Ворог висадив механізований десант у Володимирівці на Донеччині – DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА