Інтерфакс-Україна
11:42 14.01.2026

У Краматорську через російський обстріл загинув чоловік – ДСНС

1 хв читати

Людина загинула через російськи обстріли у м. Краматорськ Донецькій області, повідомили у Державній служби України з надзвичайних ситуацій у вівторок.

"Росіяни вночі завдали удару по житловому сектору міста. Зруйнований приватний житловий будинок, виникла пожежа. Під завалами опинився чоловік, тіло якого дістали рятувальники. Загоряння ліквідували", - йдеться у повідомленні у телеграм-каналі відомства.

За інформацією, внаслідок ще одного російського обстрілу загорівся приватний житловий будинок і гараж, надзвичайники ліквідували пожежу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Петиція до Кабміну про забезпечення хворих на цукровий діабет сенсорами моніторингу рівня глюкози набрала 25 тис. голосів

Зеленський: Війна Росії проти України – це наслідки байдужості ключових держав світу

Європа має обрати свободу або залежність, зволікання має наслідки – Зеленський

Слідом за фудтраками з гарячими напоями Трійка планує запустити стаціонарні пункти незламності для киян

Зеленський до білорусів: Ви європейський народ, який буде разом з вільними народами Європи

Обсяг наданої Вільнюсом військової допомоги Україні перевищив EUR1 млрд - литовський президент

Міністр Федоров: Посилюємо РЕБ і звʼязок на фронті — "Флеш" приєднався до команди радників

Рятувальник-верхолаз загинув у Києві під час аварійно-відновлювальних робіт

Мікроавтобус з дітьми перекинувся на Закарпатті, є постраждалі

В Україну йде потепління, буде ожеледь і ожеледиця

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА