Інтерфакс-Україна
22:30 09.03.2025

Зеленський про візит до Саудівської Аравії: сподіваємося на результати

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський висловив сподівання на позитивний результат візиту до Саудівської Аравії.

"Завтра ми продовжимо працювати заради наближення миру – буде мій візит у Саудівську Аравію. Також на сьогодні ще більш підготовленою стала зустріч наших команд у Саудівській Аравії – України та Сполучених Штатів. Сподіваємося на результати, і це стосується і наближення миру, і продовження підтримки", - сказав він у вечірньому відеозверненні у неділю.

Як повідомлялося, Зеленський повідомив, що відвідає у понеділок Саудівську Аравію, але з американськими переговірниками зустрінуться глава Офісу президента Андрій Єрмак, глави МЗС і Міноборони Андрій Сибіга і Рустем Умєров, а також заступник глави Офісу президента Павло Паліса.

Раніш посланець президента США Дональда Трампа з питань Близького Сходу Стів Віткофф повідомив , що переговори між Україною та США відбудуться в Ер-Ріяді чи Джидді в Саудівській Аравії 11 березня. МЗС королівства уточнило пізніше, що зустріч представників США та України щодо можливості припинення війни між Україною та РФ у відбудеться наступного тижня в м. Джидда.

Джерело: https://t.me/V_Zelenskiy_official/13525

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Жінка постраждала внаслідок атаки російського fpv-дрону автівки в Запорізькій області

Єрмак: у Конгресі США зареєстровано законопроєкт про посилення тиску на РФ для повернення українських дітей

Жовква та міністр-делегат Франції Аддад обговорили підготовку до заходів на рівні лідерів під час Генасамблеї ООН у Нью-Йорку

FTC перевіряє Amazon і Google на предмет порушень прав рекламодавців

У рамках програми "18-24" вперше військові контракти підписали жінки

Шмигаль і Келлог обговорили можливість передачі Україні нових систем Patriot

GORO Mountain Resort після відкриття планує приймати до 500 тис. туристів на рік – CEO GORO Development

Клименко обговорив з головою The Romulus T. Weatherman Foundation Моббс ідентифікацію тіл загиблих захисників

Головком НАТО в Європі розповів подробиці операції альянсу на східному фланзі

Свириденко обговорила з головою МЗС Великої Британії посилення економічного тиску на Росію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА