Інтерфакс-Україна
14:32 01.09.2025

Рух вантажівок у Києві 1 вересня обмежено через спеку

1 хв читати
Рух вантажівок у Києві 1 вересня обмежено через спеку

У Києві 1 вересня обмежено рух вантажного транспорту, повідомила патрульна поліція України.

"Сьогодні, 1-го вересня, на території столиці введені обмеження руху вантажного транспорту", - йдеться у повідомленні поліції у телеграм-каналі у понеділок.

Зазначається, що коли температурні показники повітря +28 градусів та більше за Цельсієм вантажівкам заборонено рухатися задля збереження дорожнього покриття. Заборона стосується транспорту фактичною масою понад 24 т і навантаженням на вісь понад 7 тон.

Повідомляється, що перечекати спекотний період водії можуть на майданчиках для тимчасової стоянки в смугах відведення автомобільних доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу.

Про зняття обмеження буде повідомлено додатково.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Терор РФ проти України вийшов на новий рівень, заявляє глава МЗС Австрії

РФ вночі атакувала транспортну інфраструктуру Кременчука, намагаючись пошкодити переправу через Дніпро, рух автомобілів відновлено

Трамп зробив останнє попередження ХАМАС

Зустріч із Трампом на Алясці дала Путіну те, що він хотів – Зеленський

На честь Дня воєнної розвідки України Москву "прикрасили" листівками з написом "відповідальність неминуча" - джерело

Петиція до Кабміну про гідний рівень оплати праці педагогам набрала 25 тис. голосів

Зеленський анонсував зустріч у форматі "Рамштайн" наступного тижня

Унаслідок ворожого мінометного обстрілу Куп’янська поранено 6-річну дитину

У Харкові внаслідок зіткнення мотоциклістів постраждали троє пішоходів

Зеленський: Україна має наростити виробництво дронів-перехоплювачів до рівня масованих атак РФ у 300-400 "шахедів"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА