Інтерфакс-Україна
09:08 21.06.2025

На Прикарпатті знайдено 5-річного хлопчика, якого шукали понад 3 доби - ДСНС

1 хв читати

У суботу о 05:54 рятувальники Спеціального авіаційного загону ДСНС України за допомогою дрона виявили зниклого хлопчика, якого шукали понад 3 доби.

"З початку пошуково-рятувальної операції обстежено 5 тис. 500 га місцевості, з них 4 тис. 600 га — лісовий масив. За допомогою дронів обстежено 8 тис. 902 га", - повідомила Держслужба з НС у телеграм.

Водолази обстежили 12 водойм на площі 7 тис. 700 кв.м. та 155 га прибережної зони.

На місці працював міжвідомчий штаб з координації пошуково-рятувальних робіт.

Раніше очільниця Івано-Франківської обладміністрації Світлана Онищук повідомила, що дитина зникла у лісовому масиві поблизу села Троїця Коломийського району. За її інформацією, ускладнювало ситуацію те, що хлопчик "з розладами аутичного спектру і не розмовляє".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угорщина подала позов проти ЄС – оскаржує використання доходів заморожених активів РФ

Свириденко обговорила з прем'єркою Данії євроінтеграцію України та підтримку вітчизняного ОПК

Росіяни обстріляли Нікопольщину, постраждали 2 людини – ОВА

Командувач Нацгвардії зустрівся з британськими військовими аташе, домовились про обмін досвідом

Мерц: Ми не хочемо, щоб Україна капітулювала – ЗМІ

Переселенці з ТОТ можуть отримати до 2 млн грн на купівлю житла

Єрмак і Умєров у Ер-Ріяді обговорили з головою Міноборони країни шляхи досягнення миру

Україна має альтернативу пальному з Угорщини та Словаччини у разі зупинки ними експорту через удари ЗСУ по н/п "Дружба" – директор А-95

Постачання нафти нафтопроводом "Дружба" в Угорщину і Словаччину можуть відновитися 27 або 28 серпня - компанія MOL

Через ворожий артобстріл у Херсоні загинула жінка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА