Інтерфакс-Україна
17:48 19.11.2025

Київ отримав "сигнали" про пакет пропозицій США щодо припинення війни – ЗМІ

1 хв читати
Київ отримав "сигнали" про пакет пропозицій США щодо припинення війни – ЗМІ
Фото: Unsplash

Українська сторона отримала "сигнали" від США щодо пропозицій про умови припинення війни, повідомляє Reuters з посиланням на джерело серед українських чиновників.

"Високопоставлений український чиновник повідомив Reuters, що Київ отримав "сигнали" про низку пропозицій США щодо припинення війни, які Вашингтон обговорив з Росією. За словами джерела, Україна не брала участі в підготовці цих пропозицій", - зазначається в повідомленні.

Відзначається також, що делегація США на чолі з міністром армії Деном Дрісколлом перебуває в Києві з "місією з вивчення ситуації", повідомило посольство США в Києві. До складу делегації також входить начальник штабу армії генерал Ренді Джордж, який разом з Дрісколлом зустрінеться з президентом України Володимиром Зеленським у четвер, повідомив Reuters джерело, ознайомлене з ситуацією.

Напередодні зустрічі з американськими військовими Зеленський проведе переговори в Туреччині з президентом Тайіпом Ердоганом.

"Зробити все можливе, щоб наблизити кінець війни, є головним пріоритетом України", – сказав він про зустрічі в Туреччині.

Напередодні турецьке джерело повідомило, що спеціальний посланник США Стів Віткофф також може відвідати Туреччину, але американські офіційні особи поки що не зробили жодних заяв щодо такого візиту. Інше джерело в турецькому мін

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Борис Джонсон: Новий 28-пунктовий план завершення війни може бути "повністю написаний Кремлем"

Генштаб зафіксував впродовж доби 162 бойові зіткнення

Росіяни атакували Дніпропетровщину безпілотниками: 19 людей поранено, серед них троє дітей

Окупанти за добу втратили 920 осіб та 81 од. спецтехніки - Генштаб

У Швейцарії європейські лідери обговорять план Трампа та вимагатимуть відмови від ідеї передачі Донбасу Росії

23 листопада: Яке сьогодні свято, все про цей день

Пожежа на Черкащині забрала життя чотирьох дітей, ще одна постраждала – ДСНС

ОВА: Шестеро поранених в результаті обстрілу Запоріжжя, пошкоджені будівлі та автівки

Макрон: жодні кордони не повинні бути змінені силою, а Україна ніколи не повинна бути вразливою

Лідери NB8 підтвердили підтримку суверенітету України та намір продовжувати постачання зброї у рамках зміцнення оборони Європи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА