Інтерфакс-Україна
15:36 12.06.2025

Зеленський з приводу авіатрощі: Наші думки з родичами та близькими жертв в Індії, Великій Британії, Португалії та Канаді

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський висловив співчуття прем'єр-міністру Індії Нарендрі Моді та всьому народу Індії у зв'язку з численними жертвами у катастрофі пасажирського літака.

"Жахлива новина про катастрофу пасажирського літака в Індії. Мої найглибші співчуття прем'єр-міністру Нарендрі Моді та всьому народу Індії в цей трагічний день", - написав він у соціальній мережі Х у четвер.

"Наші думки з усіма родичами та близькими жертв в Індії, Великій Британії, Португалії та Канаді. Ми поділяємо ваш шок і скорботу в цей трагічний день. Ми всі молимося за те, щоб врятувати якомога більше життів і бажаємо якнайшвидшого одужання пораненим", - наголосив Зеленський.

Як повідомлялося, щонайменше 120 осіб вважаються загиблими в авіакатастрофі на заході Індії. У повідомленні місцевого видання наголошується, що літак Boeing, який прямував рейсом Ахмадабад-Лондон, зазнав аварії незабаром після зльоту, він упав на студентський гуртожиток.

Загалом на борту перебували 242 людини - 230 пасажирів, два пілоти і 10 членів екіпажу. Серед пасажирів значаться 169 громадян Індії, 53 підданих Британії, семеро португальців і один канадець.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль пропонує долучити Україну до ініціативи з розмінування Чорного моря за участі Болгарії, Туреччини та Румунії

Керівник ЦПД: Уся інформація в медіа про "домовленості" щодо України – це вигадки

Україна та ЄС обговорили потреби у фінансуванні ОПК на 2025-2026 рр.

Міжнародний арбітражний трибунал припинив провадження за позовом компанії Коломойського проти України на $700 млн

Перший переговорний кластер до вступу в ЄС для України та Молдови має бути відкритий одночасно – розмова Зеленського і Туска

В Україні на вихідних очікуються короткочасні дощі, місцями грози

Глава МЗС Фінляндії: США повинні ввести санкції проти Росії

Керівники антикорупційних органів: Наступним кроком впливу може бути спроба заміни керівників НАБУ і САП

Директор НАБУ: Правоохоронець, у якого проводили обшук, погрожував "обраткою", фіксуємо такі натяки

"ДТЕК" за дві доби відновив електропостачання для 170 тис. абонентів на Київщині після негоди

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА