Інтерфакс-Україна
12:08 16.07.2025

Російські дрони завдали удару по заводу польської групи Barlinek у Вінниці, є постраждалі - глава МЗС Польщі

1 хв читати
Російські дрони завдали удару по заводу польської групи Barlinek у Вінниці, є постраждалі - глава МЗС Польщі
Фото: https://www.facebook.com/radeksikorski/photos_by

Внаслідок російської дронової атаки пошкоджено завод польської групи Barlinek у Вінниці, відомо про постраждалих, повідомив міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський.

"Російські дрони завдали удару по заводу групи Barlinek у Вінниці. Керівник заводу щойно повідомив мені, що удар був навмисним і здійснювався з трьох напрямків. Є поранені, серед них двоє з важкими опіками", - написав він у соцмережі Х.

Сікорський додав, що на місці події працюють українські служби, а також польське консульство.

"Злочинна війна Путіна наближається до наших кордонів", - наголосив міністр.

Раніше у Вінницькій ОВА повідомили, що кількість цивільних, постраждалих внаслідок нічної атаки російських БпЛА на Вінницю зросла до восьми. Відомо про влучання по двох обʼєктах промислової інфраструктури.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Національна гвардія у Вашингтоні буде озброєна

Прокуратура через суд повернула місту ділянку набережної Дніпра неподалік ЖК River Stone

КНР готова відігравати конструктивну роль у врегулюванні війни в Україні – МЗС на відмову від гарантій безпеки

США можуть надати Україні повітряну підтримку розвідкою у рамках гарантій безпеки – ЗМІ

Ремонт нафтопроводу "Дружба" після українського удару триватиме щонайменше 5 днів – глава МЗС Угорщини

Землетрус зафіксували на арктичній станції "Академік Вернадський"

Найкраща гарантія безпеки України - членство в ЄС і НАТО - Стефанчук

Заарештований за підозрою в підриві "Північного потоку" українець не дав згоди на екстрадицію до Німеччини - ЗМІ

Відомо про трьох поранених через ворожий обстріл Краматорська – ОВА

Трамп: Я не хотів би бути на зустрічі Зеленського та Путіна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА