Інтерфакс-Україна
16:18 21.08.2025

Рада має намір призначити виплати на лікування військовим, звільненим з полону

1 хв читати
Рада має намір призначити виплати на лікування військовим, звільненим з полону

Верховна Рада має намір призначити виплати на лікування військовим, звільненим з полону.

Відповідний законопроєкт (№13627) щодо виплат військовослужбовцям, звільненим з полону, які мають захворювання, що потребують тривалого стаціонарного лікування у першому читанні підтримали 274 народні депутати на пленарному засіданні парламенту у четвер.

Як повідомлялось, законопроєкт передбачає надання військовим, звільненим з полону, щомісячну додаткову винагороду в розмірі 50 тис. грн протягом трьох місяців лікування. Згідно з законопроєктом ця норма поширюється на стаціонарне, амбулаторне лікування та реабілітацію.

Законопроєкт передбачає виплату на лікування, яке необхідне через поранення (каліцтво, травма, контузія) або захворюванні, які набуті чи загострилися під час перебування в полоні. Особи, які здалися в полон добровільно або вчинили злочин проти України не матимуть права на таки виплати.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стурбовані російською агресією, поляки масово йдуть на військові навчання - ЗМІ

Окупанти втратили 86 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Сили оборони відбили з початку доби 158 ворожих атак - Генштаб

Через пошкодження інфраструктури поблизу Києва низка поїздів курсуватиме зміненими маршрутами - УЗ

МЗС Румунії: Дії Росії неприйнятні, піднімемо це питання на Генасамблеї ООН, закликаючи дотримання санкцій

Міноборони Румунії підтвердило перехоплення дрона у національному повітряному просторі

60% бюджету проєкту Ukraine Transition Program 2025–2028 спрямують на Миколаївщину, 40% — на інші регіони України

США ще збирають дані щодо інциденту з російськими дронами у Польщі – Рубіо

Сили безпілотних систем збили ударно-розвідувальний безпілотник "Оріон" - командувач СБС

Деякі послуги в "Дії" тимчасово не працюватимуть через планові оновлення реєстрів Мін’юсту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА