Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
12:12 15.09.2018

Тимошенко: Після виборів Україні необхідно повернутися до виконання Будапештського меморандуму

1 хв читати
Тимошенко: Після виборів Україні необхідно повернутися до виконання Будапештського меморандуму

Мінські угоди свого часу відіграли належну роль, але після перезавантаження влади в Україні необхідно реанімувати Будапештський меморандум, вважає лідер партії "ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

"Сьогодні у нас є Мінські угоди. І ми певним чином віддаємо їм належне, тому що ми всі вважаємо, що конфлікт міг бути більш жорстким і всеохоплюючим, і що Мінські угоди певним чином пригальмували агресію", – сказала вона в суботу в Києві на 15-й щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES), яку організував Фонд Віктора Пінчука.

Водночас Ю.Тимошенко зазначила, що у 2017 році було значно більше порушень режиму припинення вогню, ніж у 2016 році.

Вона вважає, що за чотири роки втрачено час у питанні припинення агресії і це призвело до часткової інституціоналізації псевдодержав ОРДЛО.

"Я вірю в те, що ми повернемося до тих стратегій, які було створено і підписано. У мене в руках Будапештський меморандум", – сказала політик, продемонструвавши документ.

На думку Ю.Тимошенко, не можна ігнорувати цей меморандум.

"Я думаю, що після перезавантаження влади в Україні у нас будуть всі можливості, не руйнуючи досягнень на базі Мінських угод, відкрити нове вікно можливостей та обговорити нові стратегії, і одна з них – виконання гарантій, наданих Україні і повернення до Будапештського меморандуму", – підсумувала лідер "Батьківщини".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Вучич заявив про можливість дострокових парламентських виборів на тлі масових протестів

Орбан би не переміг, якби вибори відбулися зараз, але до весни ще багато часу - депутат Закарпатської облради Цебер

У Нідерландах на виборах у парламент суспільство вибрало стабільність - Климпуш - Цинцадзе

Після підрахунку 99,7% голосів на виборах в Нідерландах дві партії мають майже однаковий результат – ЗМІ

Екзит-пол на парламентських виборах у Нідерландах зафіксував незначну перевагу лівоцентристської D66 над ультраправою PVV - ЗМІ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

Незалежна кандидатка Кетрін Конноллі перемогла на виборах президента Ірландії – ЗМІ

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

Спілка ректорів України підбила підсумки вступної кампанії та обговорила напрями вдосконалення правил прийому у 2026 році

Климпуш-Цинцадзе: у парламенті Чехії може бути сформована коаліція меншості з проєвропейською орієнтацією

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА