Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
15:59 11.12.2018

Тимошенко назвала необхідні кроки, щоб повернути мир в Україну та звільнити Донбас і Крим

2 хв читати
Тимошенко назвала необхідні кроки, щоб повернути мир в Україну та звільнити Донбас і Крим

Головними кроками для звільнення Донбасу і Криму є сильна контрактна армія, членство України в НАТО і новий переговорний процес у форматі "Будапешт плюс", вважає лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

"Один з елементів нашої сили – це сучасна армія без корупції", – сказала Ю.Тимошенко на Всеукраїнському молодіжному форумі у вівторок й висловила надію на те, що нова влада спрямовуватиме на оборону 3% від обсягу ВВП, а не 2 %, як є зараз, повідомляють у прес-службі партії.

Другим кроком для реалізації стратегії миру та безпеки політик вважає вступ України до Північноатлантичного альянсу. Вона впевнена, що відмовлятися від ядерної зброї Україна мала лише в обмін на членство в НАТО: "Тоді б не було ні війни, ні розрухи, нічого іншого!".

Третім кроком для повернення миру в Україну, на її думку,  має стати докорінно змінений переговорний процес у форматі "Будапешт плюс" на рівні лідерів країн-підписантів, з долученням ЄС та Німеччини.

"Ми зможемо отримати дипломатичну перемогу, розпочати справжній дипломатичний процес і виробимо реальний, дієвий шлях до встановлення миру в Україні. Ми будемо добиватися багатократного посилення гарантій Україні і санкцій проти Росії", - запевнила Ю.Тимошенко.

Окрім цього, лідер "Батьківщини" наголосила: вона не дозволить питання Криму винести за межі переговорів.

"Ми нікому не дамо забути про Крим, нікому не дамо малювати  його в чужих мапах. Крим буде українським!", - наголосила вона.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

За Тимошенко внесено 33 млн грн застави

Розгляд апеляцій на запобіжний захід Тимошенко призначено на 26 січня – АП ВАКС

ВАКС не арештував кошти на рахунку Тимошенко, але арештував майно, вилучене під час обшуку - Суспільне

Тимошенко про внесення застави в 33 млн грн: Не знаю, чим завершиться, вся партія працює, щоб не дати мене арештувати

ВАКС розглядає арешт майна лідера "Батьківщини" Тимошенко

Якщо апеляція не змінить рішення, буду звертатися до друзів і колег щодо застави - Тимошенко

Тимошенко підтвердила обшуки в офісі "Батьківщини", відкинула "всі абсурдні звинувачення" і заявила про політичне замовлення проти неї

Тимошенко ініціювала регулярну співпрацю з нардепами за неправомірну винагороду – антикорупційні органи

Тимошенко вручено підозру в спробі підкупу низки нардепів – САП

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА