Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
14:21 01.02.2019

Тимошенко: Нова влада змінить принципи іпотечного кредитування, щоб молоді сім'ї могли придбати житло

1 хв читати
Тимошенко: Нова влада змінить принципи іпотечного кредитування, щоб молоді сім'ї могли придбати житло

Для того, щоб кожен українець мав можливість придбати власне житло, нова влада змінить принципи іпотечного кредитування, заявила лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

"Житлову проблему треба вирішувати, будуючи правильне кредитування", – наголосила вона під час зустрічі з підприємцями Полтавської області, повідомляє прес-служба партії.

Для того, щоб зробити житло доступнішим, за словами політика потрібна також дерегуляція та зняття з будівельної галузі "корупційного навантаження".

Наразі, зауважила Ю.Тимошенко, існує декілька проблем, з якими стикається молодь, яка хоче мати власну квартиру. Насамперед, це зависокі відсотки по іпотечних кредитах.

"Не може молода родина заплатити 20% річних по іпотечному кредитуванню. І дуже короткострокове у нас сьогодні іпотечне кредитування – 3 -5  років", – обурилася вона.

Ще одна проблема, на яку звернула увагу кандидат у президенти – це великий перший внесок, що наразі становить 25-30%: "Жодна молода родина або родина, яка не займається бізнесом, не може заплатити його".

Ю.Тимошенко переконана, що проблему треба вирішувати покроково: знімати обов’язковий перший внесок, запроваджувати кредитування не під заставу, а під страхування ризиків, знижувати ставки по кредитах до 3-4 % річних і переходити на довгострокову іпотеку, щоб кожна родина розраховувала, за скільки років зможе повернути кредит.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Медзаклади України та Азербайджану уклали низку угод про співпрацю – МОЗ

Румунія підтвердила непохитну підтримку України на прийомі в Києві з нагоди Дня Румунської армії

Сибіга: Маємо значний потенціал у розвитку взаємовигідної співпраці з оборонними підприємствами Словенії

Словенія продовжуватиме військову підтримку України - глава МЗС

Глава МЗС Словенії у Києві анонсувала підписання двох угод з Україною для поглиблення співпраці

Фіцо не підтримує ідею ЄС про закупівлю озброєння США для України

Польща не скасує односторонню заборону на імпорт із України чутливих агротоварів – офіційна заява

Оновлена торговельна угода між ЄС та Україною принесе прямі вигоди європейській сільгоспспільноті – єврокомісар Хансен

Торговельна угода між ЄС та Україною забезпечить стабільність і простежуваність для обох сторін – аграрний міністр Данії

Кінцевою гарантією безпеки для України є повноправне членство в НАТО - глава МЗС Естонії

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА