Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
19:52 21.03.2019

Зеленський, Тимошенко і Бойко лідирують у президентських перегонах - соцопитування

1 хв читати
Зеленський, Тимошенко і Бойко лідирують у президентських перегонах - соцопитування

Якби вибори проводилися найближчої неділі, в четвірці лідерів президентського рейтингу були б Володимир Зеленський, Юлія Тимошенко, Юрій Бойко і Петро Порошенко, свідчать дані соцопитування, проведеного ГО "Агентство суспільно-політичних досліджень і комунікативних стратегій" з 11 по 18 березня 2019 року .

Згідно з даними дослідження, 23,7% респондентів з тих, хто визначились і будуть голосувати, віддали б свої голоси за В.Зеленського, 13,8% - за Ю.Тимошенко, 12,3% - за Ю.Бойко. П.Порошенко займає четверте місце з 11,9%.

Усього опитано 2019 респондентів віком від 18 років і старше. Вибірка опитування репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними ознаками. Метод опитування - індивідуальне інтерв'ю ( "face-to-face") за місцем проживання респондента. Статистична похибка не перевищує 2,2%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Зеленський обговорив з королем Нідерландів продовження оборонної допомоги Україні

Україна та партнери профінансують контракти для військових, які захочуть лишитися в армії після війни – Зеленський

Кошта запросив Зеленського на саміт ЄС

Україна хотіла б отримати EUR40-45 млрд з активів РФ вже у 2026р та використати їх виключно на відновлення - Зеленський

Обмеження гарантій безпеки для України в часі ще не обговорювалося – Зеленський

Зеленський провів спільну зустріч із премʼєром Нідерландів, президенткою Молдови та Генсеком Ради Європи

Україна розглядає членство в ЄС як частину гарантій безпеки з боку країн Європи - Зеленський

Українська делегація поїде в США після американсько-російських контактів на вихідних чи трохи пізніше – Зеленський

Зеленський: Путін вірить лише в силу та гроші, тому російські активи можуть і повинні бути використані для захисту від агресії Росії

Порошенко в Раді закликав змінити Держбюджет-2026 та відправити уряд у відставку

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА