Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
13:21 02.04.2019

Тимошенко не закликала українців голосувати за Порошенка або Зеленського в другому турі виборів

1 хв читати
Тимошенко не закликала українців голосувати за Порошенка або Зеленського в другому турі виборів

Лідерка партії ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко, яка балотувалася на посаду президента України, вважає, що жоден із кандидатів, котрі пройшли до другого туру президентських виборів за підсумками голосування 31 березня, не спроможний вирішити проблеми, з якими сьогодні стикається Україна.

"Країна нині перебуває в такому кризовому стані, у війні, в економічній руїні, в крайній бідності, в руйнуванні інститутів управління країною - виклики перед Україною дуже великі. Біда в Україні дуже велика. І я вважаю, що жоден із кандидатів, який за рішенням ЦВК перебуває у другому турі, не впорається з цими викликами й не припинить ні війну, ні біду", - заявила Ю.Тимошенко на прес-конференції у вівторок у Києві.

"Тому брати відповідальність за будь-які поради зараз я не можу", - додала вона.

Політик також заявила, що її команда спрямує зусилля на те, щоб не допустити фальсифікацій у другому турі президентських виборів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Орбан би не переміг, якби вибори відбулися зараз, але до весни ще багато часу - депутат Закарпатської облради Цебер

У Нідерландах на виборах у парламент суспільство вибрало стабільність - Климпуш - Цинцадзе

Після підрахунку 99,7% голосів на виборах в Нідерландах дві партії мають майже однаковий результат – ЗМІ

Екзит-пол на парламентських виборах у Нідерландах зафіксував незначну перевагу лівоцентристської D66 над ультраправою PVV - ЗМІ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

Незалежна кандидатка Кетрін Конноллі перемогла на виборах президента Ірландії – ЗМІ

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

Спілка ректорів України підбила підсумки вступної кампанії та обговорила напрями вдосконалення правил прийому у 2026 році

Климпуш-Цинцадзе: у парламенті Чехії може бути сформована коаліція меншості з проєвропейською орієнтацією

Прем'єр Чехії Фіала визнав результат парламентських виборів та перемогу Бабіша

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА