Інтерфакс-Україна
10:13 10.07.2025

У Києві найбільше постраждали 22 локації в 6 районах, найбільше у Шевченківському та Подільському

1 хв читати

У Києві від масованої комбінованої атаки РФ постраждали 22 локації у 6 районах, найбільше – у Шевченківському та Подільському районах, повідомив начальник міської військової адміністрації (МВА) Тимур Ткаченко.

"По Києву 22 локації постраждало найбільше, пошкодження зазнали об"єкти різного типу від громадських до житлових будинків. Загалом 6 районів постраждало, найбільше – Шевченківський та Подільський райони", - сказав він журналістам у четвер вранці.

За його даними, є 16 постраждалих, дві жінки загинули. "Одна 57 року народження, інша, молодша, працювала у метрополітені в управлінні поліції", - уточнив Ткаченко.

"Маємо розуміння, що атака була комбінованою, є ознаки того, що були застосовані реактивні дрони. Більш детальну інформацію нададуть пізніше відповідні служби", - сказав Ткаченко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп розглядає надання нового фінансування для України — ЗМІ

Кількість постраждалих внаслідок негоди на Харківщині зросла до п’яти – ДСНС

Окупанти втратили 162 окупанти на Покровському напрямку - Генштаб

Негода на Харківщині спричинила затримки низки поїздів далекого сполучення — УЗ

РФ атакувала дронами Шосткинську громаду на Сумщині, горять нежитлові приміщення — ОВА

Зеленський очікує від Ради швидкого розгляду законопроєктів про множинне громадянство та міжнародні угоди

Сили оборони відбили з початку доби 151 ворожу атаку - Генштаб

Запоріжжя: Масштабна пожежа в п’ятиповерховому будинку – 9 постраждалих, серед них діти

Негода в Харкові: Троє постраждалих через обвал даху, загибла жінка та травмована дитина

Зеленський: Ми робимо все, щоб Україна отримала якнайбільше засобів для збиття дронів, для збиття ракет

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА