Інтерфакс-Україна
20:49 12.08.2025

Зеленський: ситуація, коли вийти з Донбасу – це умова ceasefire, то це обмін достатньо умовний

1 хв читати
Зеленський: ситуація, коли вийти з Донбасу – це умова ceasefire, то це обмін достатньо умовний
Фото: https://www.facebook.com/OTU.DONETSK

Президент України Володимир Зеленський висловився про пропозиції РФ щодо припинення боїв: "Вони просто хочуть, щоб ми віддали їм Донбас".

"На мій погляд, історія не про те, що "рускіє" пропонують Україні вийти з Донбасу повністю і за це вони готові також з якоїсь території вийти. На мій погляд, по великому рахунку, вони пропонують просто не наступати далі, а не вийти звідкись. І, я думаю, в цьому суть. Тому що ситуація, коли вийти з Донбасу – це умова ceasefire, то це обмін достатньо умовний", - сказав Зеленський під час спілкування з журналістами у вівторок.

"Це говорить про те, що тобі пропонують вийти з території, яку ти контролюєш, і за це ceasefire, тобто далі не буде наступу", - додав він.

За його словами, росіяни розуміють, що все одно не отримають Харків і Сумську область.

"І, якщо чесно, Кінбурнська коса, яка блокує морський порт Миколаєва, там нема у них сил. Це не стратегічно для них. Вони просто хочуть, щоб ми вийшли з Донбасу, щоб ми віддали їм Донбас", - сказав президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Оформити заявку на 1 тис. грн "Зимової підтримки" тепер можна у відділеннях "Укрпошти"

На Донеччині з лінії фронту евакуйовано ще 139 людей, у тому числі 29 дітей - влада

Делегації Офісу генпрокурора та Мін’юсту Франції обговорили співпрацю у документуванні воєнних злочинів і екологічної шкоди

РФ вдарила по енергооб’єктах Дніпропетровщини, Сумщини, Херсонщини та Донеччини – Міненерго

Пожежу після атаки на цивільне судно в порту "Ізмаїл" ліквідовано – Мінрозвитку

"Сільпо" відкрило новий супермаркет в Чернігові та оновлений у Василькові

Standard One презентував новий прибутковий будинок "S1 Позняки" у Києві

Українські фармвиробники через державну регуляцію втратили 3-5% фінансових надходжень – думка

Ворог вдруге за час повномасштабної війни атакував приміське депо у Дніпрі

Ворог атакував 4 балістичними ракетами 114 БпЛА, збито 101 дрон, зафіксовано влучання 4 ракет та 13 ударних БпЛА на 15 локаціях – Повітряні сили

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА