Інтерфакс-Україна
11:57 06.03.2025

До забезпечення справедливого миру проведення виборів в Україні неможливо – Ю.Тимошенко

1 хв читати
До забезпечення справедливого миру проведення виборів в Україні неможливо – Ю.Тимошенко
Фото: https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/photos_by

Про проведення в Україні виборів до забезпечення справедливого миру не може бути й мови, заявила лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко.

“Команда «Батьківщини» веде перемовини з усіма нашими союзниками, здатними допомагати у якнайшвидшому забезпеченні справедливого миру. До цього моменту, і я про це говорила не один раз, про проведення в Україні будь-яких виборів не може бути й мови”, - написала Тимошенко у Фейсбуці у четвер.

Вона нагадала слова президента Володимира Зеленського, що Україна готова до переговорів щодо завершення війни під сильним лідерством президента США Дональда Трампа.

Раніше в четвер видання Politico повідомило, посилаючись на неназвані джерела, що четверо високопоставлених посадовців з оточення Дональда Трампа провели таємні переговори зокрема з Юлією Тимошенко та Петром Порошенком. Дискусія була зосереджена на тому, чи може Україна провести швидкі президентські вибори.

Politico зазначає, що і Тимошенко, і Порошенко публічно виступили проти проведення виборів до закінчення бойових дій. Тим не менш, вони нібито позиціонували себе як "людей, з якими легше працювати" та "людей, які погодяться на багато з того, на що Зеленський не погоджується".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент підписав закон про закріплення права волонтерів на визнання компетентностей

Про відокремлення переговорів про вступ до ЄС для України і Молдови не йдеться – Порошенко після зустрічі з фон дер Ляєн

Партнери мають консолідувати зусилля для допомоги Україні, в тому числі з членством ЄС, - Кличко на зустрічі з фон дер Ляєн

Сибіга допустив мирні переговори у будь-якому форматі після реального і тривалого припинення вогню

Роз’єднати чи ні переговорний процес про вступ в ЄС України та Молдови можуть вирішувати тільки держави-члени - Єврокомісія

Кличко обговорив із президентом ЄНП посилення допомоги Україні та захист демократії

РФ і Україні треба якнайшвидше укласти угоду, Трамп не готовий чекати занадто довго - Волтц

Трамп про мирну угоду: побачимо, що станеться протягом тижня, ми на завершальному етапі

Стефанчук: ніхто, крім країн НАТО, не має права вето на шлях України до Альянсу

Мелоні: оголошеного Путіним триденного перемир'я недостатньо, щоб довести прагнення Росії до миру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА