Інтерфакс-Україна
12:46 16.04.2025

Поліція затримала неповнолітніх, причетних до вбивства 19-річного мешканця Івано-Франківська

1 хв читати
Поліція затримала неповнолітніх, причетних до вбивства 19-річного мешканця Івано-Франківська
Фото: https://www.facebook.com/frankivskpolice/posts/

Поліція Івано-Франківської області встановила особи та затримала неповнолітніх, причетних до вбивства 19-річного мешканця Івано-Франківська.

"Поліція Івано-Франківщини встановила неповнолітніх, причетних до вбивства місцевого мешканця. Тіло 19-річного потерпілого з ножовими пораненнями поліцейські виявили на околиці Івано-Франківська, поблизу Вовчинецьких пагорбів. Трьох неповнолітніх хлопців, причетних до злочину, поліцейські встановили за лічені хвилини. Двох з них затримали у процесуальному порядку", - йдеться у повідомленні пресслужби у Facebook у середу.

Повідомляється, що слідчі поліції Івано-Франківської області розпочали кримінальне провадження за п. 4, 12 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України.

На даний час із затриманим працюють поліцейські.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Приблизно 380 тис. абонентів у Києві залишаються без світла - Міненерго

Зеленський доручив активізувати роботу щодо залучення до програми PURL країн Центральної та Південної Європи

Сибіга проінформував колег про наслідки ударів РФ, поділився чітким списком енергетичних потреб України

Питання про спрямування російських заморожених активів для підтримки України близьке до вирішення – Зеленський

Зеленський отримав 4,2 млн грн доходу від погашення внутрішніх облігацій і купив на них нові - декларація

ВАКС арештував з альтернативою застави в 4 млн грн прокурора Офісу генпрокурора, підозрюваного в підбурюванні до підкупу

Зеленський анонсував черговий візит української делегації до США та нові пропозиції в галузі оборони

ДТЕК повернув світло ще 153 тис. мешканців столиці після масованого обстрілу РФ

Двоє цивільних зазнали поранень через ворожі атаки на Сумщині

Компенсацій за програмою "єВідновлення" видано на 48,3 млрд грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА