Інтерфакс-Україна
18:52 08.12.2025

ЄС спільно з Україною завершують розгляд мирного плану Трампа – ЗМІ

1 хв читати
ЄС спільно з Україною завершують розгляд мирного плану Трампа – ЗМІ
Фото: https://www.facebook.com

Робота країн Євросоюзу і Києва над мирним планом США щодо України знаходиться на завершальному етапі, повідомляє в понеділок газета The Guardian.

"Робота знаходиться на завершальному етапі, однак, належить доопрацювати питання надійних гарантій безпеки і пропозицій щодо післявоєнного відновлення України", - пише видання з посиланням на джерела.

Джерело газети в Єлисейському палаці повідомило, що зустріч глав держав ЄС з президентом України Володимиром Зеленським у Лондоні "дозволила продовжити спільну роботу" над американським мирним планом і над тим, що Європа може привнести в цей процес.

"Робота над угодою завершується, але ще потрібно доопрацювати питання надійних гарантій безпеки та пропозиції щодо післявоєнної відбудови України", - додало джерело.

Раніше, за повідомленнями західних ЗМІ, Зеленський і лідери "коаліції бажаючих" - прем'єр-міністр Великої Британії Кір Стармер, канцлер ФРН Фрідріх Мерц і президент Франції Емманюель Макрон - зустрілися в Лондоні для обговорення мирного плану щодо врегулювання в Україні, запропонованого президентом США Дональдом Трампом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони знищили 85 повітряних цілей противника, було влучання 69 БпЛА та однієї балістичної ракети – Генштаб ЗСУ

Україна запровадить відшкодування внесків для меценатів у сфері культури в 2026р - Бережна

На Донеччині з лінії фронту за добу евакуйовано 231 людину, у тому числі 14 дітей - ОВА

Міненерго вказує на тенденцію до покращення енергоспоживання та в окремих регіонах зменшення графіків обмежень

Кабмін погодив створення ІП "Носівські господарства" в Чернігівській області з майбутнім виробництвом варення і компотів

На Одещині внаслідок російських атак пошкоджено енергетичні об’єкти та житлові будинки – МВС

IWG plc анонсував відкриття Spaces в BOSTON Creative House

СБУ зупинила роботу нафтовидобувної платформи РФ у Каспійському морі - джерело

Суд розгляне позов про стягнення в дохід держави майже 3 млн грн необґрунтованих активів посадовця ЗСУ

Водії зможуть зафіксувати ДТП по європротоколу в "Дії" без виклику поліції вже з першого кварталу 2026 – Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА