Інтерфакс-Україна
20:46 27.10.2025

Вільнюс офіційно повідомив Мінськ про закриття литовсько-білоруського кордону до подальшого повідомлення

1 хв читати
Вільнюс офіційно повідомив Мінськ про закриття литовсько-білоруського кордону до подальшого повідомлення

МЗС Литви направило Білорусі ноту протесту у зв'язку з інцидентами з метеозондами контрабандистів і оголосило, що закриває кордон "до подальшого повідомлення".

"Литва знову висловила рішучий протест Білорусі у зв'язку з постійними порушеннями повітряного простору Литви. Литва вважає навмисну бездіяльність білоруських державних органів гібридною атакою і закриває державний кордон з Білоруссю до подальшого повідомлення", - йдеться в опублікованій у понеділок заяві відомства.

У ніч на понеділок Литва в черговий раз закрила пункти пропуску на кордоні з Білоруссю у зв'язку з інцидентом у своєму повітряному просторі. Закриття литовсько-білоруського кордону триватиме щонайменше до засідання уряду Литви в середу, повідомила литовський прем'єр-міністр Інга Ругінене. Вона додала, що на засіданні може бути прийнято рішення про закриття литовсько-білоруського кордону на невизначений термін.

Президент Литви Гітанас Науседа також заявляв, що розглядає можливість закрити кордон з Білоруссю на тривалий термін.

Минулого тижня Литва тричі зупиняла оформлення в пунктах пропуску на кордоні з Білоруссю у зв'язку з тим, що служби фіксували приліт з білоруської території метеозондів з контрабандою. Також призупиняв роботу аеропорт Вільнюса.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Головний прапор України тимчасово приспустили через сильний вітер – КМДА

Є тенденція до зменшення кількості резюме російською мовою, а таких вакансій менше 1% - Work.ua

За умови продовження тиску збитки РФ становитимуть не менше $50 млрд за рік - Зеленський

ДПСУ щодо статті The Telegraph: Значного впливу на пасажиропотік категорія чоловіків 18-22 років не становить

За ексглаву "Укренерго" Кудрицького внесли 13,7 млн грн застави – джерела

Мовний омбудсмен: Україномовний контент має бути високоякісним, а не лише для заповнення ефіру

Апеляційний суд підтвердив рішення про стягнення з Бахматюка 1,22 млрд грн на користь НБУ

Премія кінокритиків "Кіноколо" оголосила претендентів на нагороду 2025р.

У Баварії засудили трьох чоловіків за шпигунство і підготовку диверсій на користь Росії

Гендиректор StarLihgtMedia Богуцький: Думаю, зараз на телебаченні буде "рік Цимбалюка"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА