Інтерфакс-Україна
05:43 04.12.2022

Зеленський на відкритті виставки до 300-річчя Сковороди: Наша перемога стає силою нашої єдності

1 хв читати
Зеленський на відкритті виставки до 300-річчя Сковороди: Наша перемога стає силою нашої єдності

Президент України Володимир Зеленський відвідав відкриття виставки з нагоди 300-річчя від дня народження українського філософа та письменника Григорія Скороводи.

"Відвідали сьогодні відкриття виставки "Світ Сковороди" до 300-річчя від дня народження найбільшого українського мислителя та письменника Григорія Сковороди. Філософа та поета, який навчав людей, що таке справжнє ставлення до життя і як людині пізнати себе", - написав Зеленський у телеграм-каналі в суботу ввечері.

За його словами, виставка є прикладом турботи про українську культуру та ідентичність, незважаючи на складнощі.

"Бо наша перемога стає саме силою нашої єдності: нашого вміння працювати разом заради українських інтересів та здатності підтримати один одного", - підсумував президент.

Раніше повідомлялося, що Зеленський у п'ятницю під час спілкування зі студентами та викладачами університету Григорія Сковороди у Переяславі в рамках культурно-мистецького форуму "Сковорода 300" заявив, що сьогодні в українському суспільстві є прагнення до відновлення власної культурно-історичної спадщини та ідентичності, які довгі час було забуті через радянську владу.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп розглядає надання нового фінансування для України — ЗМІ

Кількість постраждалих внаслідок негоди на Харківщині зросла до п’яти – ДСНС

Окупанти втратили 162 окупанти на Покровському напрямку - Генштаб

Негода на Харківщині спричинила затримки низки поїздів далекого сполучення — УЗ

РФ атакувала дронами Шосткинську громаду на Сумщині, горять нежитлові приміщення — ОВА

Зеленський очікує від Ради швидкого розгляду законопроєктів про множинне громадянство та міжнародні угоди

Сили оборони відбили з початку доби 151 ворожу атаку - Генштаб

Запоріжжя: Масштабна пожежа в п’ятиповерховому будинку – 9 постраждалих, серед них діти

Негода в Харкові: Троє постраждалих через обвал даху, загибла жінка та травмована дитина

Зеленський: Ми робимо все, щоб Україна отримала якнайбільше засобів для збиття дронів, для збиття ракет

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА