Інтерфакс-Україна
18:18 20.06.2025

Затримано міського голову Бердичева, у суботу суд обиратиме запобіжний захід - джерела

1 хв читати
Затримано міського голову Бердичева, у суботу суд обиратиме запобіжний захід - джерела

Правоохоронці затримали міського голову Бердичева (Житомирська обл.) Сергія Орлюка, у суботу суд обиратиме запобіжний захід стосовно нього, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" джерела у правоохоронних органах.

Раніше про затримання посадовця Бердичівської міської ради повідомляло "Громадське" з посиланням на речницю Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції Наталію Калиновську. Проте вона не назвала конкретної посади чи імені.

За словами Калиновської, кримінальне провадження розслідується за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди посадовою особою. У поліції пообіцяли надати подробиці згодом.

Як стало відомо агентству "Інтерфакс-Україна", у суботу, 21 червня, відбудеться судове засідання з метою обрання Орлюку запобіжного заходу та відсторонення останнього від посади міського голови.

Орлюк обіймає посаду міського голови Бердичева з 2020 року. До того працював керівником та головним лікарем власного Центру ветеринарної медицини "Айболить". Був депутатом Житомирської обласної ради трьох скликань.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Адміністративний контроль Олександра Лукашенка над білоруською економікою призвів до дефіциту картоплі - ЗМІ

Європейська комісія виступає за відкриття першого кластеру переговорів з Україною – фон дер Ляєн

Ворожі БпЛА атакували Кременчуцький район – ОВА

Адміністрація США має намір припинити фінансування розслідувань воєнних злочинів – ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 139 ворожих атак - Генштаб

Нідерланди та Бельгія передали Україні 2 мисливці за мінами

Україна розраховує на підтримку Європи для покриття потреб у бюджеті на 2026 рік – Зеленський

Україна повинна бути повноправним учасником програми SAFE – Зеленський

Ключовими цілями 18-го пакета санкцій ЄС повинні бути тіньовий танкерний флот РФ, російські банки – Зеленський

Єрмак: активність танкерів з російською нафтою через санкції впала майже вдвічі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА