22:08 15.11.2024

Правоохоронці викрили військового, підозрюваного у привласненні 357 тис. грн, зібраних для ЗС України

1 хв читати

Військовослужбовець, який організовував збори коштів на поставку зброї для одного з підрозділів ЗСУ, підозрюється у привласненні понад 357 тис. грн, у нього провели обшуки, повідомила пресслужба Офісу генпрокурора в п'ятницю ввечері.

"Під процесуальним керівництвом прокурорів Офісу генерального прокурора військовослужбовцю повідомлено про підозру за фактом заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчинене у великих розмірах (ч. 3 ст. 190 КК України)", - ідеться в повідомленні.

За даними слідства, військовослужбовець організовував збори на постачання зброї та БПЛА для однієї з військових частин ЗСУ. "Однак надалі він витратив частину зібраних коштів на власний розсуд. Таким чином підозрюваний заволодів грошовими коштами потерпілих на загальну суму понад 357 тис. грн", - інформує Офіс генпрокурора.

У межах розслідування кримінального провадження правоохоронці провели обшуки за місцем проживання підозрюваного. Наразі військовослужбовцю вручено клопотання про обрання запобіжного заходу - тримання під вартою.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Головного слідчого управління Національної поліції України.

В Офісі генпрокурора не уточнили імені підозрюваного, водночас українські ЗМІ пишуть, що йдеться про Владислава Сорду (справжнє ім'я - Владислав Стафійчук-Гранецький).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Київ передав на фронт 45 купольних систем РЕБ для захисту від безпілотників – мер

Ворог скинув на Костянтинівку три авіабомби, п'ятеро людей загинуло

Україна і США випрацювали остаточний варіант Угоди про встановлення правил та умов Інвестфонду відбудови України - Шмигаль

Кошта провів підготовчу до спецсаміту відеоконференцію з лідерами ЄС, Макрон поінформував про результати зустрічі з Трампом

Стефанчук закликав міжнародних партнерів не дати РФ навіть шансу утвердити свою окупацію

Крим та Севастополь є і залишатимуться невід'ємними частинами України - Кримська платформа

Сили оборони відбили у противника селище Котлине під Покровськом, знешкоджено майже 500 окупантів

Військовий літак розбився біля столиці Судану, загинули понад 45 осіб

Туреччина рішуче підтримує повну територіальну цілісність України, включно з Кримом

Ночі в Україні трохи потеплішають, погода очікується майже без опадів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА