Інтерфакс-Україна
18:18 02.10.2025

Зеленський: Після моєї зустрічі з Трампом, можливо, ми будемо мати щось більше

1 хв читати
Зеленський: Після моєї зустрічі з Трампом, можливо, ми будемо мати щось більше
Фото: president.gov.ua

Україна використовувала лише свою зброю для відповіді РФ, після розмови з президентом США Дональдом Трампом, можливо, Україна буде мати більше, повідомив президент України Володимир Зеленський.

"По спроможностях - в нас є достатньо спроможностей. Тепер питання у фінансах, я говорив про це з партнерами: за рахунок збільшення фінансування, ми зможемо вийти на аналогічні показники далекобійності.... До цього ми використовували лише наше озброєння по далекобійних цілях. Після моєї зустрічі з президентом США ми, можливо, будемо мати щось більше, не знаю, побачимо", - сказав Зеленський на пресконференції з прем’єр-міністром Данії Метте Фредеріксен у Копенгагені у четвер.

Він наголосив, що Україна ніколи не атакувала об’єкти цивільної інфраструктури в Росії, а завжди відповідала на їхні атаки по об’єктам інфраструктури України.

"Приблизно рік тому в нас не було спроможностей відповідати, і тоді ви пам’ятаєте, що вони зробили: вони спричинили і блекаути в Україні, і багато жахливих подій. Тепер ми можемо відповідати, і вони відчувають наші потужні відповіді. Потрібно трохи більше фінансування", - зазначив президент.

За його словами, росіяни використовують сьогодні приблизно 500-600 БпЛА на день, Україна - 100-150.

Раніше Зеленський повідомив, що обговорював із президентом США Дональдом Трампом "систему озброєння великого радіусу дальності", зараз усе залежить від рішення американського лідера.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 133 ворожі атаки - Генштаб

Наглядова Рада НЕК "Укренерго" призначила шостого члена правління компанії на посаду директора з управління ризиками

Сибіга заявив про солідарність України з Великою Британією у зв'язку з терористичним інцидентом в Манчестері

Ніжин повністю знеструмлений, через це воду подаватимуть за графіком двічі на день

На Харківщині планується розширити примусову евакуацію сімей із дітьми на Великобурлуцькому напрямку

Президенти України та Кіпру обговорили оборонну співпрацю й спільні інфраструктурні проєкти

Сирський: Більшість ворожих ударних БпЛА знищується за допомогою перехоплювачів, наразі збільшуємо їх кількість

Міжнародна комісія з розгляду претензій запрацює на базі Реєстру збитків

Затримано водія Mercedes-Benz, який побив велосипедиста, нова підозра - залишення постраждалого у небезпеці - прокуратура

Зеленський закликав Португалію долучитися до ініціативи PURL

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА