Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
09:58 17.01.2019

Звернення одеського активіста Михайлика до Гриценка, Садового, Вакарчука: Ви можете стати "лікарями" нашої, смертельно хворої держави

2 хв читати
Звернення одеського активіста Михайлика до Гриценка, Садового, Вакарчука: Ви можете стати "лікарями" нашої, смертельно хворої держави

Одеський активіст Олег Михайлик, на якого було скоєно замах (вогнепальне поранення) у вересні 2018 року, звернувся до кандидатів на пост президента України Анатолія Гриценка, Андрія Садового та Святослава Вакарчука із закликом об'єднати зусилля та обрати єдиного кандидата від демократичних сил.

"Сьогодні вся країна лежить, як я і сам, травмована, але непереможена - в надії на одужання. Ви можете стати "лікарями" нашої, смертельно хворої держави. Ви зараз можете "реанімувати" Україну. Дати всім нам новий шанс на нове життя", - написав активіст у відкритому зверненні, яке оприлюднив на своїй сторінці у Фейсбук у середу.

О.Михайлик наголосив, що країні на виборах президента потрібен єдиний кандидат від демократичних сил, який буде об'єднувати, а не роз'єднувати українців.

"Станьте однією командою! Заради "одужання" України, залиште свої особисті політичні інтереси і амбіції. У вас ще буде час їх втілити в життя. Ваше об'єднання нам всім конче потрібно вже зараз! Інакше, ви втратите право на підтримку демократичних сил в майбутньому", - підкреслив активіст.

Як повідомлялося, ввечері 22 вересня 2018 року невідомі скоїли напад на одеського громадського активіста, голову міської організації партії "Сила людей" О.Михайлика.

Згодом, правоохоронці затримали трьох осіб, підозрюваних у замаху на О.Михайлика. Київський райсуд Одеси 27 вересня обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою без права застави підозрюваним у замаху на вбивство О.Михайлика - трьом громадянам Грузії.

У Німеччині в п'ятницю, 11 січня, одеського активіста прооперували та вилучили кулю.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Трамп критикує керівництво України за відсутність вдячності, а Європу – за продовження купівлі нафти в РФ

Мир для України має передбачати непорушність кордонів, відсутність обмежень для ЗСУ та роль ЄС - фон дер Ляєн після зустрічей лідерів ЄС та G7

Канадські чиновники співпрацюватимуть з європейськими над мирним планом для України – голова МЗС після розмови з Сибігою

Генсек НАТО Рютте: Ми всі працюємо над тим, щоб покласти край кровопролиттям та руйнуванням

Фон дер Ляєн та Кошту: Працюємо разом з Україною над справедливим миром – нічого про Україну без України

Україна буде спокійно працювати з Америкою та усіма партнерами, буде конструктивний пошук рішень – Зеленський

Рубіо має намір у п'ятницю поінформувати європейських чиновників про мирний план щодо України

Польща закупить зброю для України на $100 млн – Сікорський

Україна запропонувала ОАЕ створити розподільний агрохаб для забезпечення продуктами нужденних країн

Мирний план США передбачає відмову України від частини території та озброєння

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА