Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
17:29 12.03.2019

ЦВК зареєструвала вже понад 600 міжнародних спостерігачів на виборах президента України

1 хв читати
ЦВК зареєструвала вже понад 600 міжнародних спостерігачів на виборах президента України

Центральна виборча комісія зареєструвала у вівторок 217 офіційних спостерігачів на виборах президента України 31 березня, загальна кількість спостерігачів від міжнародних організацій та іноземних держав становить 635 осіб.

"Розглянувши відповідні звернення, Комісія зареєструвала 217 офіційних спостерігачів на чергових виборах президента України 31 березня 2019: 29 - від Світового конгресу українців, 186 - від Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами (ЕNЕМО), 1 - від Федеративної Республіки Німеччини, 1 - від міжнародного Республіканського Інституту (МРІ)", - повідомляє прес-служба ЦВК у вівторок увечері за підсумками засідання.

Таким чином, підсумовують у Центрвиборчкомі, станом на 12 березня Комісія зареєструвала 635 офіційних спостерігачів від міжнародних організацій та іноземних держав на чергових виборах президента України 31 березня 2019 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Ліпавський: Україна має залишатися вільною, її кордони – недоторканні

Зустріч представників США, України та Європи планується у суботу в Британії - ЗМІ

Україна разом із Молдовою мають рухатись у перемовному процесі щодо вступу в ЄС - Зеленський

Україна, Молдова та Румунія наголошують на нагальній потребі відновлення миру для України з дотриманням її суверенітету і територіальної цілісності

Перший переговорний кластер до вступу в ЄС для України та Молдови має бути відкритий одночасно – розмова Зеленського і Туска

Україна та Молдова продовжили "транспортний безвіз" до кінця 2027 р.

Україна і Естонія домовились оновити угоду про соцзабезпечення між країнами

Україна та Румунія планують відкрити ПП "Біла Церква – Сігету Мармацієй" до кінця року

Генсек НАТО вітає оголошення Нідерландів щодо посилення ППО України та очікує важливих оголошень від інших союзників найближчим часом

Україна і Франція обумовили наступні кроки для запуску спільних проєктів в ОПК

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА