Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
14:06 15.03.2019

Гриценко: В оборонному комплексі необхідно започаткувати системні базові проекти

1 хв читати
Гриценко: В оборонному комплексі необхідно започаткувати системні базові проекти

Для масштабного розвитку оборонного комплексу в Україні треба започаткувати декілька системних базових проектів на десятиріччя вперед та розсекретити державне оборонне замовлення, зазначив кандидат у президенти та лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко.

"Важливо, щоб державне оборонне замовлення було розсекречене. Щоб воно з інструменту мародерства стало інструментом розвитку. Тоді через "Укроборонпром", через потужні приватні підприємства ми повинні започаткувати кілька системних базових проектів на десятиріччя вперед", – сказав А.Гриценко в програмі "Право на владу".

Він наголосив, що ці проекти повинні бути започатковані в першу чергу в ракетобудуванні та військовому суднобудуванні.

"Сучасний ракетний комплекс дасть захист від будь-якого ворога. Також потрібна заміна застарілих систем залпового вогню. Військове суднобудування: треба розробити базовий корабель. Наприклад, коли ми були у Міноборони, розробляли "Корвет". Треба підняти військову суднобудівну галузь", – розповів політик.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Ліпавський: Україна має залишатися вільною, її кордони – недоторканні

Зустріч представників США, України та Європи планується у суботу в Британії - ЗМІ

Україна разом із Молдовою мають рухатись у перемовному процесі щодо вступу в ЄС - Зеленський

Україна, Молдова та Румунія наголошують на нагальній потребі відновлення миру для України з дотриманням її суверенітету і територіальної цілісності

Перший переговорний кластер до вступу в ЄС для України та Молдови має бути відкритий одночасно – розмова Зеленського і Туска

Україна та Молдова продовжили "транспортний безвіз" до кінця 2027 р.

Україна і Естонія домовились оновити угоду про соцзабезпечення між країнами

Україна та Румунія планують відкрити ПП "Біла Церква – Сігету Мармацієй" до кінця року

Генсек НАТО вітає оголошення Нідерландів щодо посилення ППО України та очікує важливих оголошень від інших союзників найближчим часом

Україна і Франція обумовили наступні кроки для запуску спільних проєктів в ОПК

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА