Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
09:22 19.03.2019

Гриценко: Пріоритети для президента - справедливий суд, енергетика та орієнтація силових структур на захист країни і народу, а не влади

1 хв читати
Гриценко: Пріоритети для президента - справедливий суд, енергетика та орієнтація силових структур на захист країни і народу, а не влади

Кандидат у президенти України Анатолій Гриценко вважає, що головними пріоритетами для майбутнього президента країни мають бути забезпечення справедливості судової системи, енергоефективність та енергонезалежність, і переорієнтація силових структур на захист країни і народу від зовнішнього ворога, а не захист влади від свого народу.

"Перше - справедливий суд як планка закону, яка захищає кожного, його права, свободи і власність. Друге - енергетика, енергозбереження, енергоефективність, щоб ми не залежали від зовнішніх постачань газу, а це російський газ. У нас достатньо своїх ресурсів. Третє - силовий блок, у широкому плані. Силові структури не мають бути орієнтовані на захист влади від свого народу. Вони мають бути переорієнтовані на захист країни, держави та народу від зовнішнього ворога", - сказав він в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Білий дім: США сподіваються, що Росія та Україна погодяться на 30 денне перемир'я

Мерц: Питання про відправлення військових ФРН в Україну поки не стоїть

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

Глава МЗС Німеччини Вадефуль запевнив Україну в європейській підтримці

Президентка Єврокомісії назвала три пріоритети для зміцнення позицій України з метою досягнення миру

Фон дер Ляєн: Ми повинні пришвидшити шлях України до ЄС, членство – найсильніша гарантія безпеки

Зеленський доручив Міноборони та МЗС активізувати співпрацю з партнерами з виробництва дронів-перехоплювачів

Орбан знову висловився проти членства України в Євросоюзі

Зеленський: В Угорщині 70% людей за вступ України в ЄС, не треба нас втягувати у свої вибори

Рубіо: Трамп визначиться, скільки часу ми присвятимо Росії та Україні

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА