Інтерфакс-Україна
18:18 20.06.2025

Затримано міського голову Бердичева, у суботу суд обиратиме запобіжний захід - джерела

1 хв читати
Затримано міського голову Бердичева, у суботу суд обиратиме запобіжний захід - джерела

Правоохоронці затримали міського голову Бердичева (Житомирська обл.) Сергія Орлюка, у суботу суд обиратиме запобіжний захід стосовно нього, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" джерела у правоохоронних органах.

Раніше про затримання посадовця Бердичівської міської ради повідомляло "Громадське" з посиланням на речницю Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції Наталію Калиновську. Проте вона не назвала конкретної посади чи імені.

За словами Калиновської, кримінальне провадження розслідується за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди посадовою особою. У поліції пообіцяли надати подробиці згодом.

Як стало відомо агентству "Інтерфакс-Україна", у суботу, 21 червня, відбудеться судове засідання з метою обрання Орлюку запобіжного заходу та відсторонення останнього від посади міського голови.

Орлюк обіймає посаду міського голови Бердичева з 2020 року. До того працював керівником та головним лікарем власного Центру ветеринарної медицини "Айболить". Був депутатом Житомирської обласної ради трьох скликань.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Найближчі дні в Україні будуть теплішими, на півдні - спека

НВМК домовилося з "Паритетбудінвест" про будівництво 2-ї черги меморіального кладовища

Кількість постраждалих у Києві збільшилась до 9 осіб

Окупанти 22 рази обстріляли населені пункти Донецької області за добу, в Слов'янську загинув мирний житель

Працівника прокуратури, який насмерть збив у Києві жінку, відправили під арешт без права застави – ЗМІ

Виробник чаїв "Мономах" співпрацюватиме з правоохоронцями для захисту ділової репутації

Глава МЗС Франції в Києві оглянув наслідки російської атаки

СБУ прийшла в САП з перевіркою щодо дотримання законодавства про держтаємницю, САП закликає унеможливити "злиття" інформації про справи

НАБУ заявляє про обшуки у 15 співробітників, директор Бюро перериває візит до Великої Британії і повертається в Україну

У МЗС України підтвердили смерть експосадовця МВС в Іспанії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА