Інтерфакс-Україна
17:24 02.12.2025

Україна та Ірландія підписали Дорожню карту партнерства - прем'єр

1 хв читати
Україна та Ірландія підписали Дорожню карту партнерства - прем'єр

Україна та Ірландія підписали Дорожню карту українсько-ірландського партнерства на період до 2030 року, повідомив прем'єр-міністр Ірландії Міхал Мартін.

"Сьогодні ми підписали Дорожню карту партнерства між Ірландією та Україною на період до 2030 року, угоду про зміцнення наших двосторонніх відносин, зокрема, в таких сферах, як кіберстійкість, співпраця в галузі освіти, зокрема між університетами та технічними інститутами, а також культура. Ми також зосереджені на тому, як ми можемо ще більше зміцнити економічні зв'язки між нами, включаючи програми співпраці між підприємствами, торгівлі та інвестицій", - сказав Мартін на спільній пресконференції з українським колегою Володимиром Зеленським у Дубліні у вівторок.

Мартін повідомив, що після переговорів вони із Зеленським відвідають установчу зустріч Ірландсько-українського економічного форуму, що "дасть можливість підприємствам тут почути безпосередньо від президента про економічні можливості для торгівлі та інвестицій в Україні".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін змінив правила підтримки рибгоспів на деокупованих территоріях

Умєров та Гнатов зустрінуться з американською стороною у Флориді в четвер – член делегації України

Генштаб спростував російські фейки про нібито контроль над Добропіллям біля Гуляйполя

Рада має намір створити умови для залучення спеціалістів іноземних держав до ідентифікації невпізнаних тіл

Рада прийняла закон про імпортні пільги виробникам дронів

Ворог просунувся у Харківський та Донецькій області – DeepState

Brave1 запускає нову грантову програму розробки компонентів з фінансуванням до 8 млн грн

Розвиток "Форест Технолоджі" гальмується недосконалою реформою ДП "Ліси України" – засновник компанії

EFI Group презентує концепцію розвитку проєкту палацу Жевуських-Лянцкоронських на початку 2026

Поліція викрила шахраїв, які заволоділи понад 2 млн грн під виглядом постачання дронів для ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА