Інтерфакс-Україна
17:17 22.03.2025

Литва готова слідом за Польщею реалізовувати плани мінування кордону з Білоруссю і Росією

1 хв читати
Литва готова слідом за Польщею реалізовувати плани мінування кордону з Білоруссю і Росією

Литва планує посилити захист свого кордону з Білоруссю і Калінінградською областю Росії, заявили в литовському Міноборони.

"Міністр (міністр національної оборони Довіле Шакалене (Dovilė Šakalienė) прийняла у Вільнюсі міністрів оборони країн Балтії. Оновлено формат польсько-литовської Ради міністрів оборони. …Під час таких зустрічей було ініційовано обговорення питання оновлення та розширення концепції контрмобільності - на основі польського прикладу північно-східний фланг міг би бути посилений кількома шарами фортифікаційних споруд, включаючи протипіхотні і протитанкові міни, але не обмежуючись ними", - йдеться в повідомленні.

"Регіональні партнери мають намір домагатися фінансування Євросоюзу для досягнення цієї мети", - додали у відомстві.

Раніше заступник голови Міноборони Польщі Павел Бейда заявив, що в рамках проєкту з будівництва укріплень "Східний щит" на кордоні з Білоруссю і Росією заплановано встановлення протипіхотних мін.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Алієв, Пашинян і Трамп уклали історичну тристоронню угоду про мир і співпрацю між Вірменією та Азербайджаном

Грем підтримав ініціативу Трампа щодо переговорів із Путіним для завершення війни в Україні

Трамп: Вірменія та Азербайджан припиняють війну і стають друзями, США знімають обмеження на оборонну співпрацю з Азербайджаном

Єрмак провів онлайн-розмову з радниками з питань безпеки шести країн і НАТО щодо миру в Україні

Понад 50 тис. громадян у "Дії" обрали склад Антикорупційної експертної групи при агентстві PlayCity

Німеччина призупинила експорт зброї до Ізраїлю, яка може бути використана в Секторі Гази

"Фокстрот" відкрив 6-й магазин у Кривому Розі

Нікополь під обстрілом: загинула 56-річна жінка, поранено чоловіка

Програма "Контракт 18-24" для операторів дронів залучила вже 46 підрозділів - Паліса

Пожилая женщина получила ранения в результате вражеского обстрела Купянска

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА