Інтерфакс-Україна
20:34 07.05.2025

Ратифікація угоди "про мінерали" зі США призначена на 8 травня, голосів буде більше 280 – нардеп

1 хв читати
Ратифікація угоди "про мінерали" зі США призначена на 8 травня, голосів буде більше 280 – нардеп

У Верховній раді офіційно оголосили про засідання парламенту 8 травня, в порядок денний якого внесено ратифікацію Угоди між урядом України та урядом США про створення Американсько-Українського інвестиційного фонду відбудови, повідомив народний депутат Ярослав Железняк (фракція "Голос").

"Ну офіційно. Завтра Рада збереться на "екстрене" (насправді звичайне) засідання: включать у порядок денний та скоротять терміни по змінам по №13256 Бюджетному Кодексу зміни під Угоду та ратифікують №0309 Угоду", - написав він у телеграмі у середу.

За його оцінкою, перше питання це просто два коротких технічних голосування. "По суті, перше читання тільки на наступному тижні вже буде. Друге (Угода) хвилин 20 обговорення і голосування".

"Не ведіться на міфологію, що хтось там буде блокувати чи немає голосів. Все пройде ОК спокійно і голосів буде більше ніж 280", - зазначив Железняк.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Чорному морі – два ворожі кораблі-ракетоносії- ВМС ЗСУ

Одну людину поранено внаслідок ворожої атаки дронами по Запоріжжю – ОВА

Руйнування будівлі і пожежа – наслідки ворожої атаки про критичній інфраструктурі Запоріжжя – ОВА

Трамп і Рубіо ухвалять відповідні рішення за результатами переговорів України й РФ через два тижні– Держдеп

В німецькому уряді вважають, що ЄС повинен повернутися до питання використання заморожених активів РФ – ЗМІ

З початку доби Сили оборони відбили 141 ворожу атаку - Генштаб

Командування Сухопутних військ почало публічно звітувати перед суспільством про роботу ТЦК та СП

Окупанти розширили ще один плацдарм в Сумській області - DeepState

Зеленський: У України і партнерів досі немає чіткої інформації, з чим росіяни збираються в Стамбул

Понад 600 ветеранів та членів їх сімей взяли участь у фестивалі Superhumans Reunion’25

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА