Інтерфакс-Україна
18:54 13.09.2024

"Епіцентр Express" планують відкрити у ЖК компанії blago в Івано-Франківську

1 хв читати

У житлових комплексах девелоперської компанії blago в Івано-Франківську будуть розміщені магазини "Епіцентр Express", повідомила пресслужба девелопера.

Уточнюється, що відповідний меморандум про співпрацю з "Епіцентром К" підписала компанія blago в четвер.

"Завдяки цій угоді ми реалізуємо серію сучасних магазинів "Епіцентр Express" у наших житлових комплексах. Це підвищить комфорт мешканців і дозволить нашим клієнтам жити в сучасному середовищі, де все під руками та миттєво доступно", - йдеться в релізі.

Як повідомлялося, "Епіцентр" почав розвивати новий формат Express навесні 2024 року. У магазинах площею 300–400 кв.м представлені продукти харчування, побутова хімія, канцелярія, зоотовари тощо. Наразі, згідно з даними сайту компанії, у мережі 44 магазини Express.

За даними порталу новобудов ЛУН, івано-франківська девелоперська компанія blago заснована в 2002 році, здано в експлуатацію 41 будинок у 12 ЖК, у процесі будівництва 26 будинків в 11 ЖК та один заміський проєкт.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський доручив правоохоронцям залучити необхідні сили, щоб встановити всі факти вбивства активіста в Одесі

Україна розраховує на підтримку Святого Престолу у питанні звільненні українців, яких утримують у російських тюрмах - Зеленський

Чоловіка, який підозрюється у вбивстві активіста в Одесі, затримали – глава МВС

Третя окрема штурмова бригада офіційно розгортається в Третій армійський корпус - Білецький

Розширена онлайн-зустріч з підприємцями у межах платформи "Діалог влади та бізнесу" відбудеться 17 березня – ОП

Уряд затвердив розподіл субвенції на облаштування 60 укриттів у школах - Міносвіти

Путін надіслав Трампу повідомлення з власними пропозиціями про припинення вогню в Україні – ЗМІ

Рютте: питання про вступ України до НАТО знято зі столу переговорів

ГУР презентувало книгу-буклет про загиблого Героя України Віталія Пляку

Глава Міндовкілля: НВВ 3.0 визначить ціль України зі скорочення викидів парникових газів до 2035 року

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА