Інтерфакс-Україна
19:56 30.05.2025

Переговори 2 червня мають привести до безумовного припинення вогню або посилення підтримки України

1 хв читати

Під час Чорноморського безпекового форуму народний депутат, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко заявив, що ключовим результатом переговорів 2 червня має бути безумовне припинення вогню. Він наголосив, що якщо цього не станеться, Україна та її союзники повинні негайно перейти до плану Б, який передбачає розширене військове постачання та новий рівень санкцій проти Росії.

Політик акцентував увагу на необхідності негайних рішень, зазначивши, що затягування процесу лише збільшує втрати України у війні, повідомляється на сайті "Євросолідарності".

"Нам потрібно припинити втрачати територію, припинити втрачати людей і припинити втрачати час", – заявив Порошенко.

Окрім військової підтримки, він закликав до посилення економічних обмежень для росії, зокрема припинення постачання російської нафти через трубопровід "Дружба". Порошенко підкреслив, що ці заходи мають стати чітким сигналом для міжнародної спільноти, демонструючи готовність України діяти рішуче. Він також висловив сподівання, що нова адміністрація США підтримає цю ініціативу та сприятиме реалізації плану Б.

На завершення виступу Порошенко наголосив, що тільки комплексний підхід, що включає військову допомогу, санкції та економічні ініціативи, зможе змінити ситуацію та змусити росію переглянути свою позицію щодо переговорів.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угорщина наклала вето на план Єврокомісії щодо відмови від нафти і газу з Росії – Сійярто

Трамп прибув до Канади на саміт G7

Нейтралітет Австрії не забороняє допомагати Україні невійськовою допомогою – президент

Україна та Австрія підписали меморандум про взаєморозуміння та комюніке для подальшого поглиблення співпраці

Важливо, щоб у наближенні миру посередницьку роль пропонували країни, які можуть вплинути на Путіна – Зеленський

Зеленський: ми всі повинні працювати над тим, щоб союз між Америкою і Європою не розвалився

Україна цінує готовність Австрії забезпечити посередництво для зустрічі з російською стороною – Зеленський

Стефанішина обговорила з єврокомісаркою Кос наступні кроки у межах процесу вступу України до ЄС

МЗС КНР закликає до термінового мирного вирішення конфлікту Ізраїлю та Ірану

Рада може внести зміни в закон для звільнення прем'єра і припинення повноважень уряду в умовах воєнного стану, допускає Железняк

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА