Інтерфакс-Україна
12:16 17.09.2025

Лише половина фракції "Слуга народу" прийшла на зустріч з президентом – нардеп Богуцька

1 хв читати
Лише половина фракції "Слуга народу" прийшла на зустріч з президентом – нардеп Богуцька

Лише половина фракції "Слуга народу" прийшла на зустріч з президентом України Володимиром Зеленським, яка відбулася увечері 16 вересня, повідомила учасниця зустрічі народний депутат Ліза Богуцька.

"Сумно про це писати, але на зустріч прийшла в кращому випадку - половина фракції. Тобто. В депутатів, що не прийшли, питань до Зеленського нема, а претензії про "недостатню комунікацію" є", - написала вона у фейсбуці за підсумками зустрічі.

За її оцінкою, "вечір з президентом був змістовним з точки зору запитань до нього двох-трьох депутатів. Інші були або про одне й теж питання, тільки з різної заглавної букви, або про те, що когось не поважає місцева влада. І що президент має "щось зробити".

Богуцька висловила жаль стосовно такого ставлення однофракційників: "Треба цінити, що це саме наш президент. Він нас привів в політику (…) Тому маємо працювати стільки скільки зможемо, а потім - стільки, скільки треба. Пів року, або рік... Не знаю. Але не помилюсь, якщо напишу, що до наступних виборів".

Як повідомлялося, 16 вересня в Офісі президента відбулась зустріч із депутатами "Слуги народу", вона тривала півтори години. За даними ЗМІ, на зустрічі було приблизно 150 членів із 230 депутатів, зареєстрованих станом на 17 вересня 2025 р.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Запоріжжі в результаті російської атаки поранені двоє людей

"Укрпошта" підвищила Шкрюм до першої заступниці гендиректора

У Білому домі заявили про відсутність намірів Трампа зустрічатися з Путіним ближчим часом, як і Рубіо з Лавровим

Трамп: Ми завершили вісім воєн, і дев'ята на підході

Сибіга отримав від канадської колеги запрошення на майбутню зустріч міністрів закордонних справ країн G7

У Ворзелі заклали капсулу на старт будівництва Центру взаємодії за сприяння УЧХ

Зеленський призначив головою Маріупольської райадміністрації посадовця Донецької обладміністрації Панасенка

Румунська розвідка зірвала диверсію на NOVA POST, організовану РФ на території Румунії

"Нафтогаз" спільно з Києво-Могилянською академією запустив лідерську програму для працівників-ветеранів

У РФ підірвали залізницю за сполученням Псков - Санкт-Петербург - джерела

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА