Інтерфакс-Україна
12:43 08.10.2025

Уряд Німеччини готовий підтримати створення системи соціального житла в Україні

1 хв читати
Уряд Німеччини готовий підтримати створення системи соціального житла в Україні

Уряд Німеччини готовий підтримати реформи містобудування та житлової політики в Україні, зокрема створення системи соціального житла — комунальної оренди за фіксованою ціною, повідомляє пресслужба Міністерства розвитку громад та територій.

Як зазначається в релізі, віце-прем’єр-міністр з відновлення - міністр розвитку громад і територій України Олексій Кулеба провів онлайн-зустріч з міністеркою житла, міського розвитку та будівництва Німеччини Вереною Губерц. Фокусом зустрічі було поглиблення співпраці у сфері житла та просторового планування територій з урядом Німеччини.

Мінрозвитку зацікавлене у посиленні німецьких програм та ініціатив в Україні, які сприятимуть комплексній відбудові міст та селищ. Мінрозвитку ініціювало пілотний проєкт просторового планування зруйнованих та нових населених пунктів, яким зацікавилася німецька сторона.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україні потрібно захистити 203 ключові об’єкти – Зеленський

У Конотопі на Сумщині повне знеструмлення, вода – за графіком – мер

У Рівному частково зникло світло, не працюють світлофори, Рівнеобленерго повідомило про аварію

Трамп пригрозив підвищенням мит на товари з КНР, назвавши дії Пекіна ворожими

Свириденко внесла до Ради подання про призначення Бережної віцепремʼєр-міністеркою з гуманітарної політики

Перша леді США розповіла про плани повернення українських дітей з РФ ближчим часом

Україна та Нідерланди разом вироблятимуть дрони

В Коаліції охочих не вважають, що Путін може визначати, підрозділи яких країн будуть в майбутній миротворчій місії в Україні

Трамп подякував Путіну за критику рішення нобелівського комітету та оцінку мирних зусиль президента США

МЗС України оголосило список медіа, журналісти яких взяли участь у турі РФ на окуповані території Донеччини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА