Інтерфакс-Україна
10:53 25.07.2025

Зеленський: потрібна адженда зустрічі на рівні лідерів

1 хв читати
Зеленський: потрібна адженда зустрічі на рівні лідерів
Фото: https://t.me/V_Zelenskiy_official/

Потрібно закінчення війни, яке починається з зустрічі лідерів, необхідна адженда такої зустрічі, заявив президент України Володимир Зеленський.

"Нам потрібно закінчення війни, яке починається, напевно, з зустрічі лідерів. По-іншому з ними не вийде. Потрібна адженда такої зустрічі – зустрічі на рівні лідерів. Питання в тому, що ми піднімаємо це питання публічно завжди. І вони зараз в розмові з нами почали про це говорити. Це вже рух в напрямку до якогось формату зустрічі", - сказав Зеленський під час зустрічі з журналістами в четвер.

При цьому президент додав, що "багато вдалося з деякими кроками на території Росії, деякими операціями".

"Багато речей, окрім переговорних процесів, діалогу, дипломатії, багато речей ще відбулося на їхній території. Ви бачили це", - зазначив він.

Як повідомлялося, українська сторона запропонувала російській провести зустріч лідерів до кінця серпня, повідомив секретар РНБО Рустем Умєров за результатами перемовин у Стамбулі у середу. Речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий уточнив, що пропозиція української сторони щодо зустрічі лідерів постійна, її можна реалізувати будь-коли, президент України Володимир Зеленський буде готовий зустрітися з Путіним.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Японська Nojima Corporation спрямує JPY200 млн на проєкти Фундації Олени Зеленської з підтримки дітей

В ЦПД попереджають про чергову кампанію дискредитації ТЦК через Телеграм

ВАКС взяв під варту командира в/ч Нацгвардії із заставою 2 млн грн

Через масовану нічну атаку ворожих БпЛА у Лозовій на Харківщині знеструмлено майже 80% споживачів

Кабмін розширив перелік української техніки та обладнання, які можна придбати з компенсацією 15% вартості - Свириденко

Директор ДБР: до війська повернулося понад 29 тис. бійців, які самовільно залишили частини

Посол в Туреччині спростував інформацію про візит Ердогана до України найближчими днями

Наразі не йдеться про повну заміну "пікселю", закуплять пробні партії у новому маскувальному малюнку - роз’яснення Міноборони

Лонгселери дають стабільність видавництвам і змогу пробувати нові жанри й авторів - гендиректорка Vivat Орлова

У таборі на Львівщині сталося масове отруєння дітей: відомо про 24 постраждалих - поліція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА