Вибори
13:03 10.01.2019

Кабмін затвердив порядок фінансування виготовлення списків виборців на вибори

1 хв читати
Кабмін затвердив порядок фінансування виготовлення списків виборців на вибори

Кабінет Міністрів України затвердив порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виготовлення органами ведення Державного реєстру виборців списків виборців та іменних запрошень для підготовки та проведення голосування на виборах президента України.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в четвер у Києві.

Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Центральна виборча комісія. Згідно з порядком, ЦВК розраховує та доводить до Міністерства закордонних справ України, обласних, Київської міської державної адміністрації інформацію про обсяг бюджетних коштів.

Розподіл бюджетних коштів між міськими радами, районними державними адміністраціями здійснюється обласними державними адміністраціями з урахуванням кількості виборців, які за виборчими адресами стосуються території, на яку поширюються повноваження відповідного органу ведення Державного реєстру виборців.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана

Кабмін призначив Коновалову заступником міністра освіти і Кісь головою Нацфонду досліджень

Кабмін продовжив дію відстрочок заброньованих працівників до 31 березня – Шмигаль

Вибори президента України відбудуться після закінчення війни - заява Ради

За останніми оцінками відновлення України коштуватиме приблизно 500 млрд євро - Шмигаль

ЄС та країни-члени підтримали Україну вже на EUR145 млрд, ще EUR3,5 млрд передадуть у березні – президентка Єврокомісії

Результати виборів в Німеччині дуже позитивні для України – нардеп Клименко

РФ припинить бої в Україні, коли переговори дадуть твердий результат, включно з категоричним невступом України до НАТО, - Лавров

Трюдо оголосив про передачу Україні 25 БМП, 4 тренажерів для F-16 і CAD5 млрд, отриманих із заморожених активів РФ

Президент Литви запропонував надати членство Україні в ЄС з 2030 року і почати переговори за кілька тижнів

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА