Інтерфакс-Україна
08:12 18.08.2025

Ворог вдарив по Одесі БпЛА, виникла пожежа

1 хв читати
Ворог вдарив по Одесі БпЛА, виникла пожежа
Фото: https://t.me/dsns_telegram

Російські війська атакували Одесу безпілотниками, в результаті чого в передмісті виникла пожежа обʼєкту паливно-енергетичної інфраструктури та двоповерхової будівлі, повідомив глава Одеської ОВА Олег Кіпер.

"Ворог вчергове атакував Одещину ударними безпілотниками. Попри активну роботу сил ППО, в Одеському районі є наслідки удару", - написав він в телеграмі.

За словами Кіпера, в передмісті Одеси виникло загорання обʼєкту паливно-енергетичної інфраструктури та двоповерхової будівлі. Рятувальники оперативно ліквідували потужну пожежу. До гасіння залучався пожежний потяг Укрзалізниці.

За попередньою інформацією, загиблих та постраждалих немає.

Правоохоронці документують черговий злочин росіян проти цивільного населення Одещини, додав глава ОВА.

 

ОСТАННЄ

Якщо УПЦ (МП) не виконає припис Держетнополітики, її визнають афілійованою з РПЦ і подадуть позов про припинення - голова Служби

В Україну найближчими днями повернеться дощова погода

ССО важко поранили генерала армії РФ на Курщині

Київ ще не виділив кошти на відновлення пошкоджених внаслідок обстрілів закладів освіти

Україна і Італія могли б співпрацювати у проєктах щодо морської безпеки та захисту українських портів - Міноборони

Мовний омбудсмен зауважила важливість відкриття у Бразилії курсів з української мови

Мінветеранів проводить опитування ветеранів щодо медичних послуг

Туск згадав про Будапештський меморандум, коментуючи ідею проведення тристоронньої зустрічі в столиці Угорщини

США продають ЄС зброю для українців з націнкою 10%, яка може піти на повітряне прикриття

Австралія приєдналася до міжнародного Реєстру збитків, завданих агресією РФ проти України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА