Інтерфакс-Україна
03:41 19.01.2026

У Харкові під час катання з гірки загинула 70-річна жінка - поліція

1 хв читати

У Немишлянському районі Харкова загинула 70-річна жінка під час катання з гірки, повідомляє пресслужба поліції Харківської області.

За інформацією правоохоронців, тіло жінки було виявлено на снігу близько 14:00 18 січня. Поблизу місця події також знайшли тюбінг. "Попередньо встановлено, що жінка отримала несумісні з життям травми під час катання з гірки", — зазначили в поліції.

На місце події виїжджала слідчо-оперативна група, яка провела огляд, опитала свідків та встановила особу загиблої. За висновком судово-медичного експерта, видимих тілесних ушкоджень під час первинного огляду не виявлено.

"Слідчим відомості за даним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України з приміткою "нещасний випадок"", - інформує пресслужба у Телеграм.

Джерело: https://t.me/police_kh_region/47994

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп запроваджує митні санкції щодо країн, які постачатимуть нафту на Кубу

Газопостачання 17 населених пунктів у Закарпатській області під загрозою через аварійний стан газопроводу – ОДА

Попередньо одного цивільного травмовано внаслідок ворожого удару по житловому будинку в Запоріжжі - ОВА

Ворог вдарив по промисловому об'єкту в Запоріжжі – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 268 ворожих атак - Генштаб

Зеленський домовився з Мерцом про спільні дії наступного тижня

Ситуацію з теплом та світлом у Києві стабілізують 239 бригад - Шмигаль

Зеленський Трампу: Україна очікує на виконання домовленостей щодо безпеки міст на період екстремальних морозів

Національний музей історії України у Другій світовій війні демонтував радянський напис на скульптурній галереї

Порошенко повідомив про розгортання фронтових прально-душових комплексів у Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА