Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
17:13 09.10.2020

На Харківщині спалили автівку кандидата від "Слуги народу" в мери одного з міст

2 хв читати
На Харківщині спалили автівку кандидата від "Слуги народу" в мери одного з міст

Поліцейські встановлюють обставини підпалу автомобіля в м.Лозова Харківської області. Авто зареєстровано на дружину кандидата на посаду мера цього міста.

Як повідомив відділ комунікації поліції Харківської області, 9 жовтня близько 03:20 до Лозівського відділу поліції надійшло повідомлення від 42-річного чоловіка про те, що на стоянці біля одного з будинків у Лозовій невідомі підпалили автомобіль Lexus RX, що зареєстрований на його дружину.

Вогонь також частково пошкодив автомобілі ВАЗ-2103 та Toyota Camry, які були припарковані поряд. У результаті події ніхто не постраждав.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від 3 до 10 років позбавлення волі.

"Відомо, що чоловік власниці транспортного засобу Lexus RX є кандидатом на посаду міського голови", - йдеться в повідомленні поліції.

"Суспільне" повідомило, що йдеться про кандидата на посаду лозівського міського голови Олексія Криворучка. За його словами, машина ремонту не підлягає, вціліла лише кришка багажника.

Криворучко впевнений, що це підпал. "Поліція взяла камери відеоспостереження і видно, як від машини в момент загоряння відбігала людина", - сказав він.

Знищення автомобіля кандидат вважає розправою місцевих політичних конкурентів.

Згідно з даними на сайті Центральної виборчої комісії, Криворучко, який є директором Лозівського вантажопасажирського автотранспортного підприємства, балотується від партії "Слуга народу".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Харків'янина засуджено до 5,5 років в'язниці за підпал автівки військовослужбовця

Кандидат на мовного омбудсмена Завальський: Мене обливають брудом лише тому, що я публічно висловив готовність допомогти державі

У Старому Салтові на Харківщині загинув цивільний через атаку дрона

На Харківщині чоловік під час спроби втекти з ТЦК випав з вікна третього поверху

Через ворожий авіаудар по Купʼянську 2 мирних мешканці постраждали, ще троє могли загинути – прокуратура

Зеленський просить Раду надати згоду на призначення Руслана Кравченка генеральним прокурором

У підпалі приміщення районного ТЦК у Харкові підозрюється раніше судимий місцевий житель

Кабімн виділив 1,7 млрд грн на забезпечення теплопостачання у Миколаєві і відновлення Харківщини - Шмигаль

На Харківщині 4 мирних мешканці постраждали через атаки РФ – ОВА

Після КАБів росіяни вдарили по Харкову ракетами – Синєгубов

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА