Інтерфакс-Україна
21:56 08.06.2025

На Прикарпатті через негоду зафіксовано падіння дерев та часткові відключення е/е, вночі очікується гроза

1 хв читати
На Прикарпатті через негоду зафіксовано падіння дерев та часткові відключення е/е, вночі очікується гроза

На Прикарпатті через негоду зафіксовано падіння дерев та часткові відключення електропостачання, а вночі очікується гроза, повідомила очільниця Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук.

"На цю годину в Калуському та Рогатинському районах спостерігаються сильні пориви вітру. Зафіксовані падіння дерев та часткові відключення електропостачання", - написала вона в телеграм-каналі.

За її словами, на місцях працюють відповідні служби для ліквідації наслідків негоди.

Глава ОДА також повідомила, що частково знеструмлена одна лінія електропередач у Калуському районі. Зокрема, без світла – 3 населені пункти (частково).

Роботи з відновлення тривають, наголосила вона.

"Водночас синоптики попереджають про погіршення погодних умов. Вночі 9 червня в області очікуються грози, град (6-19 мм), шквали 15-20 м/с (I рівень небезпечності, жовтий)", - попередила Онищук.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Німеччина планує збільшити допомогу Україні на EUR3 млрд у 2026 році – ЗМІ

Рада прийняла за основу локалізацію в оборонних закупівлях цивільних товарів

Ексмер Одеси Труханов оскаржив домашній арешт в апеляційному суді

Справа колишнього голови ДФС Насірова: Сторони мають 30 днів на подання апеляційної скарги

Зеленський обговорив із 25-ою окремою повітрянодесантною Січеславською бригадою ситуацію поблизу Покровська

Рада має намір визначити правовий статус військовослужбовців з числа іноземців

Секретар РНБО обговорив з послом Японії безпекову та економічну співпрацю

Розвідка: російські спецслужби створюють фейкові ресурси для дискредитації спецпідрозділів ГУР

Єврокомісія: Україна досягла "помірного прогресу" у царині свободи слова – Пакет розширення

Єврокомісія: Україна досягла певного прогресу у боротьбі з тяжкою та організованою злочинністю – Пакет розширення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА