Інтерфакс-Україна
08:05 06.09.2025

Обстріли РФ знеструмили залізничну дільницю перед Слов’янськом, поїзди затримуються

1 хв читати
Обстріли РФ знеструмили залізничну дільницю перед Слов’янськом, поїзди затримуються

Російські обстріли спричинили знеструмлення на залізничній дільниці перед Слов'янськом Донецької області, через що поїзди вимушено матимуть затримку, повідомила пресслужба АТ "Укрзалізниця".

"Ранок починається з обстрілу залізничної інфраструктури на Донеччині. Маємо знеструмлену дільницю перед Слов'янськом, внаслідок чого буде вимушена затримка як приміських поїздів, так і далекого сполучення", - сказано в телеграм-каналі відомства.

Зазначається, що для найближчих рейсів краматорського напрямку можливе використання резервних тепловозів та автобусів на окремих ділянках.

Наразі оцінюються пошкодження та строки відновлень.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трофименко: "Зимовий вступ" на "нульовий курс" планується запустити із січня, держава компенсуватиме пільговим категоріям 3 тис. грн/місяць

Начальника управління Генштабу РФ ліквідовано в Москві внаслідок підриву автомобіля

Захисники України в ніч на 22 грудня знищили або подавили 58 з 86 засобів повітряного нападу росіян

Ймовірною причиною сходу вантажного поїзда під Коростенем було ураження БпЛА - Укрзалізниця

ГУР оприлюднило деталі операції зі знищення російських винищувачів у Липецьку

Один цивільний постраждав внаслідок ворожих атак на Одесу

Сили безпілотних систем уразили за добу 745 ворожих цілей

Генштаб зафіксував впродовж доби 223 бойові зіткнення

Окупанти втратили впродовж доби 1120 військовослужбовців - Генштаб

Аварія вантажного поїзда спричинила аварію пасажирського в Житомирській області і затримки в русі – Укрзалізниця

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА