Інтерфакс-Україна
06:20 25.05.2025

У Тернополі внаслідок ракетного удару пошкоджено промислове підприємство - ОВА

1 хв читати

У ніч на неділю російська ракета вдарила по промисловій зоні Тернополя, спричинивши пожежу на одному з підприємств, повідомив начальник Тернопільської обласної військової адміністрації Вʼячеслав Негода.

"Сьогодні о 02:56 у м.Тернопіль (промзона) внаслідок влучання (попередньо крилатої ракети "Калібр") частково пошкоджено будівлю одного з промислових підприємства з подальшим загоранням", - написав він в телеграмі.

За словами глави ОВА, триває гасіння пожежі та проводяться інші заходи з ліквідації наслідків НС.

Інформація про потерпілих не надходила. Пошкоджено вікна у будинках на прилеглій території. Інформація уточнюється, наголосив він.

Джерело: https://t.me/V_Negoda_TODA/3284

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти атакували місто Дніпро дронами, є поранені, почалися пожежі – обладміністрація

"Епіцентр" та норвезька Itera в жовтні запустять цифрову платформу з фінансування гумдопомоги та проєктів відбудови

Окупанти знов наростили інтенсивність авіаударів по Україні після дводенного зменшення – Генштаб

Назви Маріїнського палацу та Маріїнського парку в Києві є пропагандою російської імперської політики - УІНП

Поліція викрила чиновника КМДА, який підроблював документи про відрядження, щоб виїхати за кордон під час війни

Латвійський фонд "Підприємці за мир" профінансує реконструкцію Чернігівської психоневрологічної лікарні на понад €1,16 млн

Лісовий: Частина вишів нарікає на зростання вартості контрактів, а частина - за збереження інтидативного підходу

Віталій Коротич помер в Москві

Запрацював викуп торговельними організаціями вживаних авто без постановки на облік в ТЦК – голова ВААІД

Поночовного звільнено з посади прокурора АР Крим – Офіс генпрокурора

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА