Інтерфакс-Україна
22:37 10.12.2025

Кабмін виділив 30,8 млн грн на ліквідацію наслідків ракетно-дронової атаки РФ в Тернополі - Свириденко

1 хв читати

Кабінет міністрів виділив 30,8 млн грн на ліквідацію наслідків російської ракетно-дронової атаки в Тернополі, повідомила прем'єр-міністр Юлія Свириденко.

"У результаті цинічної атаки ворога по місту 19 листопада загинули 38 людей, серед них — 8 дітей. Кошти спрямуємо на відновлення житлових будинків, соціальних об’єктів та критичної інфраструктури", - написала Свириденко в телеграм-каналі по результатам засідання уряду у середу.

За її словами, рішення дозволить негайно розпочати аварійно-відновлювальні роботи та мінімізувати наслідки удару для мешканців Тернополя. 

"Очікуємо від місцевої влади оперативних дій", - наголосила премʼєр.

Джерело: https://t.me/svyrydenkoy/1155

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Швеція підтримує Данію у відповідь на погрозливу риторику США щодо Гренландії — прем’єр

Адміністрація Трампа розглядає варіанти ударів по Ірану на тлі масових вбивств протестувальників - ЗМІ

Трамп пропонує укласти угоду з Кубою: Я пропоную їм укласти угоду, доки не стало занадто пізно

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА