Інтерфакс-Україна
03:24 05.05.2025

Прокремлівський ультраправий кандидат і мер Бухареста вийшли в другий тур виборів президента Румунії – ЗМІ

1 хв читати

Кандидат від ультраправого "Альянсу за Союз румунів" Джордже Сіміон і Нікусор Дан виходять в другий тур президентських виборів у Румунії, повідомляє портал HotNews.ro у ніч проти понеділка.

Після підрахунку 99.86% бюлетенів встановили, що Сіміон посів перше місце, отримавши 40,87% голосів. Нікусор Дан набрав 20.97%, випередивши кандидата від правлячої коаліції Кріна Антонеску (20.13%).

Лідер першого Джордже Сіміон оголошений персоною non grata в Україні й Молдові ще з 2011 року. Йому інкримінували контакти із російськими спецслужбами, які, до того ж відбувалися в Чернівцях.

Як повідомлялося в грудні 2024 року Конституційний суд Румунії одноголосно ухвалив рішення про скасування результатів президентських виборів на тлі розсекречення інформації від спецслужб про втручання у вибори РФ. Тоді у першому турі перемагав також симпатик Путіна ультраправий політик Келін Джорджеску.

Джерело: https://hotnews.ro/rezultate-alegeri-prezidentiale-2025-turul-1-1963956

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Є нові контракти на дрони-перехоплювачі на більш ніж 3 мільярди грн

Зеленський: Готуємо новий обмін, Умєров очолить українську делегацію на наступному етапі переговорів із Росією

Ворог продовжує атаки по цивільній інфраструктурі Сумщини

Зеленський: Антикорупційна інфраструктура працюватиме — без російських впливів і зі справедливістю

МЗС Німеччини прокоментувало законопроєкт щодо НАБУ і САП: незалежність антикорупційних органів залишається ключовою для реформ в Україні

Втратити довіру суспільства легко через одну суттєву помилку керівництва – єврокомісар Кубілюс про події в Україні

Генпрокурор про масові акції в Україні: якщо не порушується закон – чому б і ні

Голова СБУ: казати, що кримінальні справи стали підставою для законодавчих змін щодо САП і НАБУ – це маніпуляції

Генпрокурор: ми будемо однією сім'єю із САП, справу Чернишова У НАБУ не заберу – обіцяю в очі

НАБУ і САП подякували українцям за підтримку: Боротьба триває!

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА