Інтерфакс-Україна
22:45 07.08.2025

Радники з безпеки України та партнерів продовжать роботу у п’ятницю – Зеленський

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський заявив, що в п'ятницю продовжиться робота радників з безпеки України та партнерів.

"Щойно наша команда мені доповіла, що безпекові радники провели доволі довгу розмову, дуже детальну. Вагомий склад учасників був на розмові. Це важливо. Дякую всім за роботу, за справжнє бажання зупинити вбивства й забезпечити тривалий мир", - написав він в телеграмі.

Президент наголосив, що за результатами розмови домовилися в п'ятницю продовжити. "Багато ще треба попрацювати. Україна, як і завжди, буде працювати продуктивно. Нам потрібен достойний мир", - підкреслив він.

Джерело: https://t.me/V_Zelenskiy_official/15558

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ми перемагаємо у всьому – Трамп звинуватив ЗМІ у поразницьких настроях щодо зустрічі з Путіним

Глава OpenAI Альтман стане співзасновником конкурента Neuralink Ілона Маска - ЗМІ

Мешканця Харківщини, який допомагав окупантам грабувати односельця, засуджено до 11 років ув'язнення

Шмигаль обговорив будівництво заводу в Україні з керівником Rheinmetall Group Паппергером

ЄБРР здійснює набір до групи з підтримки НКРЕКП у впровадженні проєкту зі створення IT-системи REMIT

Поранений через ворожий обстріл прифронтової Ківшарівки на Харківщині помер - прокуратура

Стефанчук і Кідава-Блонська підтвердили одностайність парламентів щодо принципу "нічого про Україну без України"

Раді пропонують дозволити мобілізованим віком від 55 років служити поза зонами бойових дій

Мультирахункова "Дія.Картка" для отримання держвиплат запрацювала в трьох банках

У Києві презентували книгу, присвячену загиблим співробітникам пенітенціарної служби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА